5 канал

З терористами не можна вести переговори – екс-в.о. голови Луганської ОДА

Верігіна: "Батьківщина" засуджує вчинок Савченко

Путін натиснув на ватажків "ДНР"/"ЛНР", якщо вони приїхали у Мінськ і сіли за стіл перемовин з іншими. Тому з терористами не можна вести переговори. Про це в ефірі "5 каналу" заявила колишня в.о. голови Луганської ОДА Ірина Верігіна.

"Я завжди була категорично проти перемовин з терористами, тому що це бандити. І партія "Батьківщина" сьогодні зробила заяву про те, що у Надії Савченко свій політичний проект, І партія "Батьківщина" завжди засуджувала подібні дії - перемовини з терористами - і сьогодні ми це все бачимо", - зазначила вона.

На запитання, чи можливе виключення Савченко з фракції, Верігіна сказала про таке: "По-перше, всі наші народні депутати працюють на округах, тому що 18 грудня будуть вибори в територіальні громади і тому зараз їх немає. Я не є народним депутатом, але думаю, коли фракція збереться, то вже буде прийняте рішення".

"Перемовини з терористами неможливі, тому що за терористами стоїть Росія. І в першу чергу - це позиція Путіна. Ми знаємо, що Плотницький і Захарченко один одного ненавидять, вони не спілкуються між собою. А якщо вони приїхали до Мінська разом, якщо вони сіли за стіл перемовин разом з іншими, то це говорить про те, що Путін на них натиснув", - наголосила Верігіна.

Нагадаємо, 12 грудня у ЗМІ з'явилася інформація, що Савченко 7 грудня таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що Савченко не попереджала СБУ про свою поїздку до Мінська для зустрічі з ватажками бойовиків. Пізніше Савченко підтвердила СБУ, що спілкувалася в Мінську з ватажками "ДНР" і "ЛНР".

Попередній матеріал
Українські фільми на фестивалі в Москві глядачі зустріли аншлагом  
Наступний матеріал
Порошенко пообіцяв допомогти у справі українського бізнесмена, засудженого до довічного ув’язнення в Єгипті

Контактна група не знала про зустріч Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР" – Оліфер

У "Батьківщині" засудили переговори Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР"

У СБУ прокоментували зустріч Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР" у Мінську

Рівень довіри до Надії Савченко різко обвалився – Центр соцдосліджень

Мама Надії Савченко дала свідчення у справі ватажка "ЛНР" Плотницького

5 канал - трансляція наживо