Мама Надії Савченко 5 канал

Мама Надії Савченко дала свідчення у справі ватажка "ЛНР" Плотницького

Раніше Подільський суд допитав сестру української льотчиці Віру Савченко

У середу, 16 листопада, мати Надії Савченко Марія свідчила у Подільському суді столиці. Там розглядають справу проти ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького. Марія Савченко у цій справі у статусі потерпілої, передає "5 канал".

Як стало відомо, під час засідання жінка розповіла про обставини, за яких потрапила до полону її дочка за розповіддю самої Надії Савченко.

"Сказав цей Сульженко, що 23 червня вона (Надія) вже була у Воронежі, а 14 червня Надю вже взяли в полон. Її схопили бандити, якими командував Плотницький, і перевезли її за кордон", – сказала Марія Савченко.

Натомість, адвокат Ігоря Плотницького Олег Перетятько вважає, що мати Надії розповіла інформацію, яку запам'ятала з розповідей самої Надії Савченко. Він стверджує, що їхні свідчення у певних питаннях розходяться.

Зазначимо, що наступне засідання відбудеться 24 листопада. Тоді планують почати допит одного із сімнадцяти свідків, які фігурують у справі.

Нагадаємо, Плотницького судять заочно. Ватажку бойовиків інкримінують вчинення терористичного акту та незаконне переправлення осіб через кордон України. За наказом Плотницького бойовики здійснили напад на військовослужбовців 24 батальйону "Айдар" та захопили в полон льотчицю Надію Савченко.

Як повідомляв 5.ua, 1 листопада Подільський суд Києва розпочав допит потерпілих у справі за обвинуваченням ватажка так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького. Тоді свідчення дала Віра Савченко.

Дивіться також: Росія точно не буде видавати Плотницького, навіть після деокупації – адвокат

Попередній матеріал
Інтерв'ю Дональда Трампа 25-річної давнини: я не хочу бути президентом, за синім птахом не женусь
Наступний матеріал
У КМДА розповіли, як зросла кількість субсидій з часу їх запровадження
Теги:
Loading...

Справа Плотницького: Савченко допитав Подільський суд

Росія точно не буде видавати Плотницького, навіть після деокупації – адвокат

Суд над Плотницьким: призначено дату розгляду справи та адвоката "ватажкові сепаратистів"

У "ЛНР" заявили про самогубство радника Плотницького, затриманого за спробу "держперевороту" – ЗМІ