субсидія 5.ua

У КМДА розповіли, як зросла кількість субсидій з часу їх запровадження

За останніх 10 днів, по Україні фіксувалося 97 тис. звернень за субсидіями на тиждень

Всього по Києву станом на сьогодні понад 200 тисяч помешкань отримали субсидії з-поміж мільйона помешкань, які обліковані, тобто десь 21%. В цілому по Україні цей показник близько 40%. Про це під час онлайн-конференції на 5.ua заявив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов. 

"Офіційна зарплата в Києві складає 8600 грн, що майже вдвічі більша, ніж середня по Україні. Там 4500 грн. В Києві досить велика кількість квартир, які здаються в оренду нелегально, це також приводить до того, що кількість субсидіантів у Києві менша. Погано це чи добре? З моєї точки зору, Київ у даному випадку демонструє більш здорові макроекономічні показники. Економіка, в якій 40% чогось потрапляє під дотування, під субсидіювання, з моєї точки зору, не зовсім здорова. Взагалі субсидія – це не дуже добре, краще, щоб у людей вистачало коштів сплачувати за комунальні платежі", – розповів чиновник.

Він також сказав, що порівняно з аналогічним періодом в 2015 році по Києву, тоді було 12,7% помешкань охоплено субсидіями, а в 2014 році ці показники взагалі не досягали 40 тисяч, тобто показник був у 5 разів менший, ніж зараз.

Крикунов повідомив, що згідно зі статистикою за останніх 10 днів, по Україні фіксувалося 97 тис. звернень за субсидіями на тиждень. Але при цьому в минулому році в піковий період ця цифра складала 150 тис. звернень на тиждень.

Як повідомляв 5.ua, 8 листопада 2016 року прем'єр Володимир Гройсман заявив, що субсидії призначені 6,4 млн українських сімей

Попередній матеріал
Мама Надії Савченко дала свідчення у справі ватажка "ЛНР" Плотницького
Наступний матеріал
"Жодної помилки або некоректності": в Київенерго пояснили цифри у платіжках за опалення
Loading...

Селекторна нарада з питань реалізації програми житлових субсидій – відео

"Час: ONLINE" з директором Департаменту соцполітики КМДА: Як платити за комуналку менше

Підвищення мінімальної зарплати не впливатиме на субсидії ще дві зими – Кабмін

Розенко пояснив, як зростання мінімальної зарплати вплине на ціни та субсидії

Зубко розповів, яку альтернативу грошовим субсидіям знайшли люди

Розенко: В Україні субсидії вже отримали 5,5 млн родин