Європейська солідарність
Європейська солідарність eurosolidarity.org

"Євросолідарність" вимагає розслідувати відмову очільниці ДБР допустити на прийом нардепів та родини Небесної Сотні

  Читайте по-русски
  Суд зобов'язав відкрити справу щодо дій Венедіктової

  Шевченківський районний суд зобов'язав поліцію відкрити кримінальне провадження проти Державного бюро розслідувань через відмову у невідкладному прийомі народних депутатів фракції "Європейська солідарність" очільницею ДБР Іриною Венедіктовою і недопуск парламентарів спільно з родинами Героїв Небесної Сотні у ДБР. Таке повідомлення оприлюднили на сайті партії.

  Відповідне рішення суд ухвалив 18 лютого, але поліція, порушуючи законодавство, продовжує свою бездіяльність. Про це повідомив Ростислав Павленко, який є позивачем у цій справі.

  У рішенні суду Шевченківське УП ГУНП у м. Києві зобов'язується протягом 24 годин (термін сплив 19 лютого), внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, розпочати розслідування, а також надати заявнику витяг з ЄРДР.

  "Це – частина того відчуття безкарності і відчуття, що нинішня влада повністю керує правоохоронною і судовою системами. Навіть коли це дає збій, бо Шевченківський суд повівся в правовому полі і ухвалив те рішення, яке належить, вони намагаються уникнути виконання цього рішення, думаючи, що таким чином вони допоможуть чинній політичній владі", – заявив парламентар.

  Павленко наголосив, що "Європейська солідарність" вимагає від поліції діяти в межах чинного законодавства і провести чесне та неупереджене розслідування фактів порушення прав народних депутатів.

  "Будемо примушувати Шевченківське УП ГУНП у м. Києві діяти в межах чинного законодавства і виконати рішення суду. Невиконання рішення суду правоохоронцями є порушенням саме по собі. Навіть якщо вони намагаються довести ситуацію до абсурду, ми з колегами їм це зробити не дозволимо", – зазначив народний депутат.

  Нагадаємо, що 31 січня депутати фракції "Європейська солідарність" спільно з родинами Героїв Небесної Сотні хотіли подати звернення на ім'я Ірини Венедіктової щодо неприпустимості призначення колишнього адвоката Януковича Бабікова на посаду першого заступника директора ДБР.

  Працівники поліції і Державного бюро розслідувань близько 7 годин не допускали народних депутатів у приміщення ДБР, а в.о. директора ДБР Ірина Венедіктова відмовила представникам "ЄС".

  Попередній матеріал
  Як не стати боржником МФО – практичні рекомендації
  Наступний матеріал
  Карантин через коронавірус: як працюватиме Верховна Рада
  Loading...

  Переговори з ватажками ОРДЛО – це виконання вказівок Кремля – нардеп "ЄС" застерігала Зеленського

  "ЄС" вимагає від Офісу президента дати повну інформацію про домовленості Єрмака з Козаком у Мінську

  Медведчук і Ко відвідали Москву: "Слуга народу" пропонує відправити їх на карантин

  Порошенко – владі: "Якщо вам "какая разніца", то не лізьте своїми турбоклешнями до закону про мову"

  Епідемія коронавірусу: "ЄС" змусила уряд підтримати позачергове засідання ВР та пояснити ситуацію

  Зеленський має відреагувати на провокативний візит ОПЗЖ до Держдуми Росії – Геращенко