"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

"Європейська солідарність" обійшла "слуг народу" і вийшла на перше місце – рейтинг КМІС

Читайте по-русски
Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%

"Європейська солідарність" вийшла на перше місце в рейтингу політичних партій. Про це свідчить соціологічне опитування КМІС, проведене 5-7 лютого після рішення РНБО про закриття проросійських телеканалів.

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку лютого (але після рішення РНБОУ) , найбільше голосів отримали б партія "ЄС", за яку віддали б свій голос 12,2% серед усіх респондентів і 18,1% серед тих, хто визначився з вибором. За партію "ОПЗЖ" готові проголосувати відповідно 11,4% і 16,8%. За партію "Слуга народу" – 10,5% і 15,5%, за партію "Батьківщина" – 8,9% та 13,2%.

Далі йдуть "Сила і честь" (відповідно, 4,3% і 6,3%) та Радикальна партія (3,5% і 5,2%). Дещо нижче прохідного бар’єру мають Партія Шарія (2,6% та 3,9%), "Голос" (2,5% і 3,7%) та "Українська стратегія Гройсмана" (2,1% та 3,2%).

"Європейська солідарність", порівняно з опитуванням від 22 січня, наростила підтримку на 2,8% серед тих, хто визначився. Рейтинг "ОПЗЖ" впав на 3,9% серед тих, хто визначився. "Слуга народу" додала +4,3% серед тих, хто визначився.

таблиця
таблиця5 канал

Всеукраїнське опитування громадської думки "Омнібус" проведене 5-7 лютого 2021 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитано 2005 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим).

Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українці вважають Зеленського найбільшим розчаруванням року.

Попередній матеріал
У ВООЗ розкритикували розподіл вакцин від COVID-19 у світі
Наступний матеріал
У Європарламенті засудили корупцію та спроби тиску української влади на незалежні виконавчі органи
Loading...

"Слуга народу" втрачає підтримку українців, а "ЄС" – нарощує – КМІС

Партія Порошенка підтвердила лідерство в Києві – опитування групи "Рейтинг"

"Європейська солідарність" лідирує в рейтингу партій у Києві – SOCIS