Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

"Медведчук – колаборант": Порошенко закликав владу дати державі важелі для протидії гібридній агресії

Читайте по-русски
П'ятий Президент закликав захистити інформаційний простір України

П'ятий Президент України та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив, що законопроєкт про колабораціонізм стосується, зокрема, кума Путіна та лідера проросійської партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука. Про це Порошенко сказав під час інтерв'ю телеканалу "Прямий".

"Медведчук – точно колаборант. Я маю текст законопроекту. Змістовна частина колаборації полягає в чому? Публічні заклики, спрямовані на підтримку чи співробітництво з державою-агресором або з окупаційною владою. Заклики, щоб ми вели переговори з терористами, заклики виведення Росії із політичної відповідальності за агресію проти України, які неодноразово робили представники "ОПЗЖ". Це 100% ознака колаборації", – сказав Порошенко.

За словами п'ятого Президента, колабораціонізмом є, зокрема, організація масових заходів політичного характеру, пікетування, демонстрації в рамках співробітництва з державою-агресором з метою сприяння та надання їм допомоги в здійсненні агресивних дій проти України.

"Неодноразове розміщення та розгортання інформаційної кампанії, зокрема і в мережі інтернет, з підтримкою дій держави-агресора в здійснені агресії проти України. Всі ці критерії чітко демонструють, що в нас левова частка не журналістів, а пропагандистів, які провадили політику країни-агресора в нашому інформаційному просторі і на цих каналах, і на інших, мають бути ретельно проаналізовані. І має бути забезпечений захист інформаційного простору України", – наголосив лідер "Європейської солідарності".

Порошенко закликав не просто застосовувати санкції проти телеканалів, а зробити справжні законодавчі ініціативи, які б дали державі важелі для протидії гібридній агресії, зокрема в інформаційній сфері.

Нагадаємо, раніше "Європейська солідарність" ініціювала ухвалення низки нормативних актів, спрямованих на боротьбу з російською пропагандою та протидію колабораціонізму

Попередній матеріал
Наступ на свободу слова: в Угорщині відмовили в ліцензії останній незалежній радіостанції
Наступний матеріал
Податок на свободу слова: польські медіа оголосили масштабний страйк – реакція Євросоюзу
Loading...

Дубінський працював проти Порошенка з відома Офісу Зеленського – ЗМІ

"Справу" проти Порошенка, Обами і Байдена сфабрикували за вкидом російської "фабрики тролів" – адвокати

НАБУ закрило чергове провадження проти Петра Порошенка – включення з брифінгу адвокатів

Справи проти Петра Порошенка і далі розвалюються: брифінг адвокатів Іллі Новікова та Ігоря Голованя

"Суспільство у 2018 році нас не підтримало": Турчинов про блокування телеканалів Медведчука

Президент Литви закликав Зеленського продовжити курс на ЄС та НАТО, зафіксований у Конституції за ініціативи Порошенка