Володимир Ар'єв в ПАРЄ
Володимир Ар'єв в ПАРЄ 5 канал

"Європа втомилась від України": Ар'єв розповів про "втомлених" у ЄС

  На думку українського дипломата, такі країни поділяють на дві категорії

  Голова української делегації при ПАРЄ Володимир Ар’єв спростовує тезу про те, що "Європа втомилась від України". За його словами, це "узагальнення, далеке від істини". 

  "Любить у нас дехто говорити "Європа втомилась від України". По-перше, це узагальнення далеке від істини. А ті, хто і проявляє вигляд втоми, діляться на дві категорії", – зауважив дипломат на сторінці у Facebook.

  Так, за словами Ар'єва, до першої категорії відносимо ті країни, які занепокоєні економічними збитками від антиросійських санкцій.

  "Перша категорія – кому заважають санкції. Їм потрібен "Північний потік-2", 3, 10. Це новітні шредери, які знаходитимуть будь-який зручний привід відмовитися від підтримки України, цинічно говорячи про відданість принципам і цінностям", – повідомив дипломат.

  Він також зазначив, що до цієї групи відносимо, зокрема, відстороненого президента ПАРЄ Педро Аграмунта та генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда.

  "Другий тип – зверхні функціонери. Їх втомлюють усі, хто діють поза рамками їхнього розуміння чи сприйняття, або має силу сказати своє слово – тут і Україна, і Польща, Велика Британія, США. Про таких мій друг і колега по ПАРЄ каже: "Втомився? Шукай туроператора або нове місце роботи". Але загалом, вони в меншості. Поки що", – зауважив голова української делегації при ПАРЄ. 

  Довідка: цього тижня видання Financial Times оприлюднило статтю, яка містить деякі зауваження генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда щодо необхідності повернення делегації Росії до ПАРЄ, у першу чергу нібито через занепокоєння правозахисників, представників окремих делегацій, ще й тому, що РФ не сплачує свої внески. Генсек Ради Європи також додає, що повернення делегації РФ до ПАРЄ  не означає визнання анексії Криму, а має на меті захист прав людини у Криму та в Росії. 

  Згодом голова української делегації при ПАРЄ Володимир Ар’єв прокоментував заяву Ягланда і наголосив: якщо Росія повернеться у ПАРЄ, Україні там робити нічого. У МЗС України також прокоментували відповідну "ініціативу" і наголосили, що "компромісів бути не може"

  Попередній матеріал
  "Паливна схема" в Міноборони: НАБУ оголосило у розшук ще одного підозрюваного – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" призначила два додаткові потяги на Новий рік
  Loading...