"Європейська Солідарність"
"Європейська Солідарність" eurosolidarity.org

"ЄС" – у трійці політсил із найбільшою підтримкою виборців, "Слуга народу" втратила одноосібне лідерство – КМІС

  Читайте по-русски
  У президентському рейтингу лідирують Володимир Зеленський та Петро Порошенко

  Партія "Слуга народу" втратила одноосібне лідерство, три політичні сили мають приблизно однакову електоральну підтримку. Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології з 27 травня по 1 червня 2021 року.

  За партію "Слуга народу" готові голосувати 17,7% серед тих, хто збирається голосувати та визначився, за "Європейську солідарність" – 15,4%, за ОПЗЖ – 14,7%.

  Партія "Батьківщина" – 13,9%, "Сила і честь" – 8%, "Українська стратегія Гройсмана" – 5,8%, і "Радикальна партія Ляшка" – 5%, партія "Наші" – 4,6%, "Партія Шарія" – 4,5%. Інші партії мають нижчу підтримку.

  У президентському рейтингу лідирують Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

  За Володимира Зеленського готові проголосувати 27,3% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором. За Петра Порошенка – 14,6% серед тих, хто збирається голосувати та визначився з вибором.

  На третьому місці – Юлія Тимошенко з 11,9%. Четверте місце ділять із приблизно однаковою підтримкою Ігор Смешко (9,5%) та Юрій Бойко (9,2%). Інші кандидати мають нижчу підтримку.

  Всеукраїнське опитування громадської думки проведене 27 травня – 1 червня 2021 року методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старших) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

  У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

  Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% – для показників, близьких до 50%; 2,1% – для показників, близьких до 25%; 1,5% – для показників, близьких до 10%; 1,1% – для показників, близьких до 5%.

  Як повідомляв 5.UA, Порошенко презентував план розвитку європейської держави.

  Попередній матеріал
  Більше ніж половина українців проти того, аби Зеленський балотувався на другий термін – опитування КМІС
  Наступний матеріал
  Звіт США підтвердив можливість витоку COVID-19 з лабораторії в китайському Ухані – WSJ
  Loading...