Зеленський Порошенко
Зеленський Порошенко 5 канал

Опитування: "ЄС" майже зрівнялась зі "Слугою", розрив між Зеленським і Порошенком скорочується

  Читайте по-русски
  Юрій Бойко у другому турі програє і Зеленському, і Порошенку

  "Європейська солідарність" наздоганяє "Слугу народу", рейтинг двох політичних сил перевищує 20%. Такі результати соціологічного опитування компанії SOCIS.

  У рейтингу політичних партій серед тих, хто визначився і буде голосувати, партію "Слуга народу" готові підтримати 22,7%, "Європейську солідарність" – 20,4%, ОПЗЖ – 12%, ВО "Батьківщина" – 10,8%, "Сила і честь" – 6,4%.

  Партії, які не долають 5%-й бар'єр: "Українська стратегія Гройсмана" – 4,8%, ВО "Свобода" – 3,8%, "Голос" – 3,3%, Радикальна партія Олега Ляшка – 3,1%, "Наші" – 1,9%, "Партія Шарія" – 1,5%, "За майбутнє" – 1,1%, "Опозиційний блок" – 0,9%, "ПроПозиція" – 0,7%. Інша партія - 6,6%.

  Якби президентські вибори відбулися найближчої неділі, найбільшу підтримку отримали б Зеленський та Порошенко. Серед тих, хто визначився і буде голосувати, 26,7% готові підтримати Володимира Зеленського, 19,6% – Петра Порошенка. За Юлію Тимошенко ладні проголосувати 10,1%, за Юрія Бойка – 9,7%, Ігоря Смешка – 7,5%, Володимира Гройсмана – 4,5%, Євгенія Мураєва – 3%, Олег Ляшка – 2,7%, Дмитра Разумкова – 2,5%, Віктора Медведчука – 2,2%, Віталія Кличка – 1,3%. Інший кандидат – 9%.

  У другому турі розрив між Порошенком і Зеленським, якщо порівняти з голосуванням 2019 року, суттєво скоротився. Володимира Зеленського готові підтримати 56,3% від тих, хто визначився і прийде голосувати, Петра Порошенка – 43,7%. Як відомо, на виборах 21 квітня 2019 року за Зеленського проголосували 73,22%, за Петра Порошенка – 24,45%.

  Юрій Бойко у другому турі програє і Зеленському, і Порошенку.

  Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші за 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв'ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

  Нагадуємо, Порошенко зайняв першу сходинку в рейтингу "ідеального для сучасної України політика національного рівня". Про результати опитування розповіла дослідницька агенція Fama.

  Попередній матеріал
  Компанія "Тедіс Україна" заплатила понад 200 млн грн податкових зарплатних відрахувань за 2020 рік
  Наступний матеріал
  В Україні зареєстрували південнокорейську вакцину AstraZeneca
  Loading...

  Більшість вважає владу непрофесійною і корумпованою, розчарована Зеленським і проти його другого терміну – SOCIS

  Порошенко очолив рейтинг "ідеального політика для сучасної України" – дослідження Fama

  Стало відомо, що саме українці вважають основною причиною зростання захворюваності на коронавірус

  В Україні зростає кількість охочих отримати щеплення від коронавірусу – опитування

  Стало відомо, як українці оцінюють вакцинацію від COVID-19 – соцопитування

  Більшість американців позитивно оцінюють роботу Байдена