З'їзд "ЄС", Порошенко
З'їзд "ЄС", Порошенко eurosolidarity.org

"У нас є план, який будується на нашій стратегії, – чіткій, прогнозованій і передбачуваній" – Порошенко на з'їзді "ЄС"

Читайте по-русски
Порошенко зауважив те, що дії влади Зеленського останнім часом не витримують жодної критики

В умовах кризи в Україні всі патріотичні сили мають об’єднатися і повернути Україні професійну владу. Про це заявив Петро Порошенко під час з’їзду партії "Європейська солідарність". Зібралися там кілька сотень делегатів партії і депутатів місцевих рад. 

"Нам потрібен реальний рух уперед, який ми продемонстрували протягом 5 років нашої каденції. Наше з вами завдання – не тягнучи ковдру на себе, об’єднавшись з нашими партнерами по демократичному колу, сформувати потужну коаліцію опозиційних проєвропейських сил, яка поверне країні професійну владу, врятує Україну від хаосу, некомпетентності і дилетантизму. У нас є план, який будується на нашій програмі, на нашій стратегії, – чіткій, прогнозованій і передбачуваній", – наголосив політик. 

Крім того, Порошенко зауважив, що дії влади Зеленського останнім часом не витримують жодної критики. Зокрема говорили про провали у боротьбі з пандемією коронавірусу. До того ж на з'їзді зазначили: те, що Україну не запросили на саміт НАТО, є провалом міжнародної політики Зеленського.

Порошенко також розкритикував податкову політику останнього часу. "Європейська солідарність" пропонує щонайменше трирічний мораторій на нові податки, за винятком податку на виведений капітал як драйвера для економічного зростання.

"Ми маємо ще одну пропозицію для малих та середніх підприємств – знизити ставку єдиного соціального внеску для тих компаній, у яких видатки на зарплату становлять більш як 50%", – говорить лідер "ЄС".

Він наголосив, що майже подвійне скорочення ЄСВ у 2016 році дало позитивний ефект для детінізації зайнятості. Це дало змогу підприємствам мобілізувати ресурси на створення нових робочих місць і для підвищення зарплат, – нагадав Петро Порошенко.

Низькі податки, їх просте адміністрування, подальше зменшення регуляторного тиску на бізнес, компактна бюрократія, гарантія прав власності і чесний суд  – рецепт розбудови сучасної креативної вільної економіки і соціальної держави, вважає лідер "Європейської солідарності".

Нагадаємо, Порошенко заявив, що Україні треба якомога швидше отримати План дій щодо членства в НАТО та повернутися до проведення реформ, аби досягнути критеріїв членства у Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі. 

 

 

Попередній матеріал
Генерал Кривонос назвав три речі, яких дуже боїться влада Зеленського
Наступний матеріал
Міжнародний форум "Демократія в дії": про що говорив Зеленський та як ділилася досвідом Мая Санду
Loading...

Презентація ініціатив "ЄС" щодо боротьби з російською пропагандою та колабораціонізмом – трансляція

З'їзд партії "Європейська солідарність": промова Петра Порошенка

"Європейська солідарність" здобула членство в Міжнародному демократичному союзі