Петро Порошенко під час виступу на форумі депутатів Львівщини
Петро Порошенко під час виступу на форумі депутатів Львівщини фото Європейська солідарність

Звалити всі провали на Степанова не вийде, вимагаємо розслідувати масштабні розкрадання – Порошенко

  Читайте по-русски
  Лідер "ЄС" наголосив, що влада не змогла забезпечити три ключові позиції – вакцини, кисень і ліжко-місця

  Звалити на міністра охорони здоров'я Максима Степанова усі провали в боротьбі з пандемією коронавірусу чинній владі не вдасться. Про це п'ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко заявив під час виступу на форумі депутатів Львівщини.

  Він наголосив, що необхідно провести повний аудит антиковідного фонду.

  "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від COVID-19 становить не 50 тисяч, а 140 тисяч людей. 140 тисяч життів українців, які вони заплатили за вашу безпорадність, за те, що ви направляли гроші на "велике крадівництво", бо звідти течуть 20% відкатів – це злочин проти українського народу", – заявив Порошенко.

  "Зняттям Степанова ви не обмежитеся, бо треба зробити те, що ми вимагаємо – через парламентський контроль аудит "ковідного фонду". І всіх, хто крав гроші – за ґрати, а не ваших політичних опонентів, які не соромляться вам казати правду", – додав він.

  Порошенко наголосив, що влада не змогла забезпечити три ключові позиції – достатню кількість вакцин, кисню і ліжко-місць для хворих на COVID-19.

  "Вакцини – для цього треба було заплатити влітку минулого року невелику попередню оплату. Вони тоді роздерибанили фонд і назвали себе "чемпіонами світу по коронавірусу", пообіцявши, що Україна буде в першій десятці країн за вакцинацією. Щось не чую звіту про виконання ваших обіцянок", – нагадав він.

  І продовжив: "Друге – це кисень. Людей позбавили права дихати. Де вони були тоді, коли треба було займатися киснем?".

  "Я твердо переконаний, що вакцини, кисень і ліжка – це те, що точно влада здатна була забезпечити. Вона не тільки сама нічого не зробила, вона ще забрала кошти в місцевого самоврядування, яке намагалося в межах власних можливостей врятувати людей", – обурився п'ятий президент.

  Попередній матеріал
  COVID-19 в Україні: одужало людей вдвічі більше, ніж захворіло
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі відкрили пам'ятник головному отаману Холодного Яру
  Loading...