Скріншот відео

"ЄС має і надалі підтримувати Україну": головне із зустрічі Порошенка та екс-президента Франції

Порошенко подякував за рішення Олланда зупинити постачання "містралів" Росії через анексію Криму та інтервенцію на Донбасі

Петро Порошенко в Києві зустрівся з колишнім Президентом Франції Франсуа Олландом. Глава української держави подякував за підтримку та запровадження санкцій проти Росії і відзначив роль Франції у переговорах Нормандського формату.

Зі слів Порошенка, цей майданчик дав можливість спільними зусиллями створити світову коаліцію і забезпечити єдність Європейського Союзу щодо протидії російської агресії.

Крім того, Президент подякував за рішення Олланда зупинити постачання "містралів" Росії через анексію Криму та інтервенцію на Донбасі.

Зі свого боку колишній глава Франції наголосив, що підтримує всі зусилля Києва щодо Мінських угод і обстоює думку, що санкції проти Росії мають зберігатися. 

"Я підтримую всі зусилля і будь-яку політику, спрямовану на втілення в життя Мінських угод. По-перше, Європейський Союз має і надалі підтримувати Україну. По-друге, тиск на Росію варто зберігати, зокрема санкції, які на неї накладені", – заявив Олленд.

"З точки зору наших переговорів, зустрічей, контактів з Парижем і Берліном і Ангела, і ви, Франсуа, казали, що з Україною і зі мною найбільше було перемов і розмов. І результативність у багатьох сферах", – зауважив Порошенко.

Попередній матеріал
"Не бійся, падай, я тебе втримаю": як українські військові, волонтерки й журналістки через танець оповідають свою історію
Наступний матеріал
"Забіг зігрітися": політолог пояснив, для чого потрібні технічні кандидати на виборах

Помер легендарний французький співак Шарль Азнавур – чим запам'ятався маестро

Порошенко в інтерв'ю CNN: Кремль застосовує проти України фейкові новини та кібератаки напередодні виборів

Британія, Франція, США: більшість членів Радбезу ООН за миротворчу місію на Донбасі – Порошенко

"Вимагаємо поваги до України": Порошенко про видачу угорських паспортів

Порошенко назвав світового лідера в наданні допомоги ЗСУ

Порошенко: Україна – фактично східний фланг НАТО