Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

У мене був бізнес в Росії до війни, зараз немає – Порошенко

Ні аграрного, ні паточного, жодного іншого бізнесу Президент в страні-агресорі не має

Президент України Петро Порошенко заявив, що немає бізнесу в Росії. Про таке він повідомив під час виступу на відкритті Х Міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи".

"У мене був бізнес в Росії до війни, але війна все поміняла. І тепер я хочу, щоб всі почули – у Порошенка в Росії бізнесу немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, ніякого іншого", – відзначив Глава держави.

"Хочу наголосити, я не виправдовуюся. Навпаки – я напряму звинувачую своїх політичних опонентів в Україні. Звинувачую їх у відвертій брехні, у чорному піарі, у підігруванні російській пропаганді дуже добре скоординованій, у жадобі за будь-яку ціну прийти до української влади", – наголосив Порошенко.

За словами Президента, він на собі відчув, що означає російська економічна війна, російська блокада. "Я не відкрию для вас Америки, якщо нагадаю, що я прийшов у владу з бізнесу. Це було всім відомо, коли мене обрали Президентом", – зазначив він.

"І після анексії Криму Росія конфіскувала у мене Севастопольський морський завод. Де-факто його у мене нема, але окупантам дарувати його ніхто не збирається. Я щоразу маніфестую це, вносячи його в свою електронну декларацію, яку відповідно до закону я заповнюю щорічно", – підкреслив Президент.

Повне відео виступу дивіться нижче: 

Прокоментував Порошенко і питання Липецької кондитерської фабрики, наявність якої йому закидають опоненти.

"За наказом Путіна як актив вона з перших днів агресії була заарештована. Для чого? Щоб її не можна було ні продати, ні передати. Це – технологія. Він навмисно блокував її продаж, аби дати українській опозиції підстави звинувачувати мене у наявності Липецької фабрики. Опозиція все розуміла, але пас від Кремля прийняла", – заявив Порошенко.

Він додав: "Тому менеджмент Roshen ухвалив соломонове рішення: просто взяв і закрив це підприємство. І хто бажає, може поїхати до Липецька і перевірити – замки на воротах, звільнення тисячі людей і зупинка виробництва. Стоїть та не буде запущено".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Саміт НАТО за участі України: хто з ким мав зустрічі та хто кому тис руку – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Готуються до штурму": захисники Світлодарки розповіли про ворушіння ворожих ДРГ
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Loading...