Андрій Єрмак
Андрій Єрмак Українська правда

Єрмак заявив, що треба модернізувати Мінські угоди

  Читайте по-русски
  Водночас назвав питання передачі Україні контролю над кордоном єдиним пунктом, який би українська сторона точно хотіла б скоригувати

  Мінські домовленості потребують модернізації задля дієвого врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявив помічник президента України Андрій Єрмак, повідомляє агентство "Інтерфакс".

  За словами Єрмака, Мінські домовленості мають залишатися єдиним майданчиком для вирішення питання на сході України, однак потрібно чітко прописати, як забезпечити припинення вогню та хто за це відповідатиме.

  "Я вважаю, що будь-який юридичний документ має працювати, особливо коли ми говоримо про такий серйозний міжнародний документ. П'ять років минуло з підписання Мінських угод. Ми всі говоримо, що це єдина платформа, яка існує, на неї було витрачено занадто багато сил, зокрема всі наші втрати, насамперед, людські, щоб так легко від цього відмовитися... Тому я вважаю, що апдейт, модернізація Мінських угод: не зміна, не вихід у жодному разі, а саме модернізація може бути", – сказав Єрмак.

  Єрмак додав, що особисто він не підписував би деякі положення Мінських домовленостей. Водночас назвав питання передачі Україні контролю над кордоном єдиним пунктом, який би українська сторона точно хотіла би скоригувати. Головне завдання нині, наголосив Ярмак, щоби до проведення виборів на Донбасі кордон був під контролем України.

  Як повідомляв 5.UA, шлях радника президента Володимира Зеленського Андрія Єрмака до реінтеграції окупованих територій Донбасу призведе до війни на вулицях України. Таку думку висловив громадський активіст, співкоординатор "Руху опору капітуляції" Святослав Маринін.

   

  Попередній матеріал
  Міністр фінансів повідомила, які видатки з бюджету будуть профінасовані
  Наступний матеріал
  Візит в Україну держсекретаря США Помпео запланований на початок 2020 року – Єрмак
  Loading...

  Помічник президента порадив Зеркаль "припинити медіаактивність"

  Радник президента Єрмак має бізнес-зв'язки з одіозним путінським олігархом – журналісти

  Три найближчі радники Зеленського невпинно працюють на Кремль – Піонтковський

  Тука про Зеленського: "Буратіно теж вірив, що закопані гроші зроблять усіх щасливими"

  "Вочевидь прокремлівські меседжі": СБУ має перевірити Єрмака щодо вчинення ним держзради – Фріз

  Радник Зеленського Єрмак вводить в оману дипломатів США та працює за російськими темниками – Фріз