Мітинг 30 листопада 1991
Мітинг 30 листопада 1991 eurosolidarity.org

Як і 29 років тому, Україна сьогодні вистоїть і відстоїть свою незалежність – Порошенко

  Читайте по-русски
  На фото – мітинг у Києві 30 листопада 1991-го, у переддень референдуму. На світлині, зокрема, прапори – України та Європейського економічного співтовариства

  Із 29-ю річницею референдуму за незалежність привітали українців п'ятий президент нашої держави, лідер опозиції Петро Порошенко, а також політична партія "Європейська солідарність".

  "Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?" – це питання стало визначальним етапом на шляху боротьби багатьох поколінь українців за право будувати вільну Україну. Тоді, у 1991-му, 90,32% учасників референдуму проголосували "за", не залишивши жодних сумнівів у прагненні українців жити в незалежній державі", – наголосив Порошенко.

  "Зараз, 29 років потому, перед нами знову стоять серйозні виклики: триває російська агресія, у світі вирує пандемія, а нинішня влада проявляє повну безпорадність перед цими загрозами. Та головним гарантом нашої незалежності були і залишаємося саме ми з вами – український народ. І я впевнений, ми, як і тоді, вистоїмо і відстоїмо наш вибір – власну свободу і незалежність", – зазначив він.

  Нагадаємо, як стало відомо, Порошенко вже запропонував переможцю президентських виборів у США Джо Байдену згадати Україну під час інавгурації.

  Попередній матеріал
  Кулеба висловив упевненість, що Росія піде з Криму
  Наступний матеріал
  Парламентський законопроєкт про брехню в декларації каратиме чиновників лише штрафами – у НАЗК обурились
  Loading...