Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко president.gov.ua

"Я вас почув": Порошенко обіцяє взяти молодь у команду в разі своєї перемоги

  Читайте по-русски
  Президент також пообіцяв продовжити реформи, які забезпечать економічне зростання і подолання бідності

  Петро Порошенко обіцяє у разі своєї перемоги під час другого туру виборів зміни в команді на користь молодих кадрів. Про це він поінформував в інтерв'ю на телеканалі "Україна" у неділю, повідомляє "Укрінформ".

  Порошенко сказав: "До тих, хто голосував за мене, і до тих, хто не голосував за мене – я вас почув. І це був, можливо, один із найважчих уроків в моєму житті. Це абсолютно сильний стимул для того, щоб мною були проаналізовані всі п'ять років, включно з усіма помилками, які були зроблені. І на наступні п'ять років цей урок я дуже добре засвоїв".

  Він розповів, що планує змінити: "Твердо будуть змінені ключові речі: відбудуться суттєві зміни в команді, буде велика кількість молодих нових людей. Я зараз маю величезну кількість пропозицій, які ми аналізуємо, і вони будуть представлені".

  Крім того, Президент пообіцяв продовжити реформи, які забезпечать економічне зростання і подолання бідності, а також укріплення обороноздатності держави: "Наголошую на тому, що буде різко прискорене і економічне зростання, і наш рух до ЄС, повернення України у європейську родину".

  Він також зазначив, що уже "у грудні місяці буде запропоновано країнам-членам НАТО підписати план дій щодо членства в НАТО".

  Порошенко також пообіцяв повернути додому військовополонених з російських в'язниць, а також здійснити кроки, які "зміцнять мир". Водночас говорив президент й про майбутнє "нормандського формату". Зауважив, що найближчим часом планує відновити діяльність переговорного процесу України–Росії–Німеччини–Франції.

  "Це буде моїм першим пріоритетом. Саме тому зараз ми їдемо до Берліна. Сьогодні є заява наших партнерів про те, що терміново буде відновлено діяльність "нормандського формату. Нам є, що робити. Ми точно знаємо, куди треба рухатися".

  Водночас, говорив президент й про майбутнє нормандського формату. Зауважив, що найближчим часом планує відновити діяльність переговорного процесу України-Росії-Німеччини-Франції.

  Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб дебати відбулися на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу, і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

  Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко. Однак Тимошенко пропозицію проігнорувала. 

  Додамо, 5 квітня після здачі аналізів на відсутність у крові нарковмісних препаратів Зеленський у своєму Facebook двічі викладав результати досліджень. Перший раз – ті, де датою взяття біологічного матеріалу значилося 2 квітня, а через деякий час документ без жодних коментарів був замінений на такий самий, але з датою 5 квітня та іншим підписом. Зеленський про це сказав, що "стався казус". Згодом лабораторія медичного центру "Євролаб" вибачилася перед Зеленським за "помилку оператора відділу пробопідготовки та сортування матеріалу", що сталася через "хвилювання співробітника". До того неабияку зацікавленість ЗМІ викликав чоловік, що брав кров у Зеленського – масажист клініки "ЄвроЛаб", спеціаліст з підбору устілок, фельдшер, колишній учасник українського кулінарного шоу "Майстер Шеф" Владислав Кірякулов, який також знімався у серіалі "Свати".

  Попередній матеріал
  "За особисту мужність": Яна Червона посмертно нагороджена орденом
  Наступний матеріал
  Ущент згоріло 4 будівлі: масштабну пожежу у приватному секторі в Києві ліквідовано – подробиці