Дональд Туск
Дональд Туск 5 канал

Використання Кремлем річниці перемоги над нацизмом за часів агресії проти України особливо зловісне – Туск

Читайте по-русски
Коли людство протистоїть коронавірусу, автократи все одно думають, що зможуть отримати зиск з нинішньої ситуації для послаблення ліберальної демократії, наголосив політик

Президент Європейської народної партії Дональд Туск під час телемарафону "Мир і війна: міжнародна конференція до 75-річчя завершення Другої світової війни" на "5 каналі" прокоментував використання Росією річниці перемоги у Другій світовій війні у своїх пропагандистських цілях.

"Поки Кремль відзначає 8 травня 1945 року, не бажаючи згадувати про те, що не всі наслідки перемоги були позитивними для решти світу, та використовує цю річницю для виправдання своєї агресії проти сусідів, в Україні розказують іншу історію. Одну – в якій тріумф і трагедія тісно пов'язані", – сказав Туск.

Він додав: "Ці річниці були особливими за часів комунізму. А за часів путінської Росії та російської агресії проти України вони однозначно є зловісно особливими. Це є навіть більш символічним сьогодні, у розпал найгіршої пандемії століття. Коли людство протистоїть спільному ворогу, автократи все одно думають, що зможуть отримати зиск з нинішньої ситуації для послаблення ліберальної демократії".

Повне відео дивіться за посиланням:

Нагадаємо, колишній спецпредставник Державного департаменту США в Україні Курт Волкер заявив, що є небезпека, що авторитарні режими вийдуть у постпандемічний світ із новими апетитами.

Попередній матеріал
Інтриги і домовленості: Зеленський призначив Саакашвілі, Грузія викликала посла з України – сюжет
Наступний матеріал
Тримали в підвалі, катували: історія експолоненого терористичної "ДНР", який залишився без даху над головою
Loading...