Вибори
Вибори 5 канал

Вибори до ВР на Прикарпатті: суд визнав безпідставним перерахунок голосів на двох дільницях

Читайте по-русски
Суд надав оцінку рішенню окружної виборчої комісії

Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав безпідставним рішення окружної виборчої комісії № 87 про перерахунок голосів на дільницях № 260012 і № 260078, повідомляє громадянська мережа "Опора".

Зазначається, що наявність дрібного механічного пошкодження пачки з невикористаними бюлетенями та відсутність зазначення виду виборів та номеру округу на пакетах не є свідченням "розпечатування документації". 

"Суд відмовив у задоволенні вимог щодо врахування даних первинних протоколів ДВК, складених до перерахунку (будуть враховуватися дані, отримані при перерахунку). Таким чином суд надав оцінку рішенню ОВК, але не створив проблем із виконанням судового рішення та внесенням змін у дані підсумків голосування", – повідомила старша радниця "Опори" з юридичних питань Ольга Коцюруба у Facebook.

Водночас у більшості випадків рішення суду першої інстанції визнали дії ОВК щодо перерахунку голосів правомірними. Позивачем у всіх справах був кандидат у народні депутати Олександр Шевченко.

Як повідомлялося раніше, член партії "За майбутнє" Олександр Шевченко не згоден із результатами виборів, згідно з якими переміг кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк, та оскаржуватиме результати перерахунку голосів у судах. Із результатами виборів також не згоден кандидат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслан Кошулинський, який вимагає провести перевибори.

 

Попередній матеріал
У Миколаєві через жорсткий карантин виник транспортний колапс
Наступний матеріал
Уже понад 10 країн світу підтримали Кримську платформу – подробиці
Loading...

ОВК №87: секрети бою "буковельного" Шевченка із "зеленим" Вірастюком та пора валити в Катар – "Час Ч"

Прикарпатська підрахуйка на 87-му "зеленознамьонному" окрузі – "Час Ч"

Загострення весняної шизи в "іхтамнєтів" на фронті – "Час Ч"

Багатостраждальну ОВК № 87 на Прикарпатті оточили спецпризначенці

Довибори у ВР на Донеччині: чи може перемогти кандидат із російським паспортом та як цьому завадити

На Івано-Франківщині четверту добу встановлюють результати виборів – шукають членів ОВК і протоколи