Віталій Гайдукевич на з'їзді партії "ЄС"
Віталій Гайдукевич на з'їзді партії "ЄС" 5 канал

"Вовочка знов зробив глибоко приємне Путіну" – Гайдукевич

  Читайте по-русски
  Журналіст переконаний, що ухвалення законопроєкту про референдум "по суті – державна зрада"

  Український журналіст, член партії "Європейська солідарність" Віталій Гайдукевич прокоментував законопроєкт про народовладдя, ухвалений нардепами ВР 26 січня.

  "Зеленський підриває парламент. Охлократія – це коли "прості люди", надивившись телевізор, підуть референдити закони. Вовочка знову зробив глибоко приємне Владим Владиміричу. По суті – державна зрада. Знову. Цікаво, хтось із притомних юристів рахував – скільки років тюрми вже має Бубочка?", – написав журналіст у Twitter.

  Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про народовладдя у другому читанні. За це проголосувало 255 народних депутатів.

  Опозиція переконує – робота парламенту по суті нівелюється. Парламент не братиме жодної участі у формуванні запитання – ця функція покладатиметься на ЦВК. Депутати опозиції планують оскаржувати закон у Конституційному Суді.

  Зміна території, питання особливого статусу, скасування чинних законів – такі теми пропонують виносити на референдум. При цьому вперше згадується поняття "електронного голосування". А от теми податків, бюджету та амністії – поза юрисдикцією референдуму, який також буде неможливий на час воєнного чи надзвичайного станів.

  Народний депутат кількох скликань Борис Беспалий переконаний, що не завжди рішення більшості народу є корисним для країни.

  "А в низці диктаторських республік місцеві диктатори скористалися референдумом... майже всі, від Лукашенка до туркменбаші, продовжили термін своїх президентських повноважень не на два терміни, а до нескінченності", – сказав він.

  Попередній матеріал
  ЗМІ з'ясували, що саме "слуги" подарували Зеленському на день народження
  Наступний матеріал
  Коронавірус в Україні: лікарі прогнозують різке зростання смертельних випадків у найближчі тижні
  Loading...