inforesist.org

Волкер: Самопроголошені "ЛНР/ДНР" мають зникнути

  В українському конституційному устрої немає місця для так званих "республік", зауважив спецпредставник Держдепу США з питань України

  Самопроголошені республіки на Донбасі мають бути ліквідовані, оскільки не відповідають Конституції України. Про це заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute, передає "5 канал".

  На думку спецпредставника США, саме миротворча місія ООН на Донбасі стане засобом для втілення Мінських угод та відновлення територіальної цілісності України. Волкер висловив переконання, окуповані території повернуться під контроль України після втручання у ситуацію Організації Об'єднаних Націй. І саме тоді там можна буде провести повноцінні вибори. Волкер називає і відносні терміни, в які можна підготуватися для волевиявлення у Донецькій та Луганській областях: запустити процес стане можливим через півроку до розгортання миротворчих сил.

  "ЛНР" і "ДНР", створені Росією для політичного маскування її ролі і задля того, щоб зробити конфлікт довготривалим, мають бути згорнуті. В українському конституційному устрої немає місця для так званих "республік". Мінські угоди спрямовані відновити суверенітет та територіальну цілісність України. І ці утворення мають зникнути", - закликав спецпредставник Держдепу США з питань України.

  Нагадаємо, напередодні США закликали Росію не використовувати газ, як політичну зброю.

  Попередній матеріал
  Обвал даху на металургійному комбінаті: загинув 25-річний працівник
  Наступний матеріал
  Сутички під ВР: Завтра правозахисники оприлюднять висновки, чи вийшли за межі своїх повноважень поліцейські

  Миротворці ООН на Донбасі: Луценко назвала можливу кількість "блакитних шоломів"

  Волкер: військове вирішення конфлікту на Донбасі неможливе

  Україна стане "полігоном випробувань" форм вирішення військових конфліктів у Європі – Матіос

  Президент Фінляндії заявив про готовність направити миротворців на Донбас

  Український ланч в Мюнхені: про що сказали Волкер та Фріланд

  Кремль хоче запхати до складу України "троянського коня" – Клімкін