Європейська солідарність
Європейська солідарність eurosolidarity.org

Влада Зеленського використовує "ПриватБанк" для боротьби проти опозиції – заява "ЄС"

  Читайте по-русски
  Матеріали щодо порушення владою виборчого законодавства партія передає до міжнародних організацій

  Передчуваючи поразку на місцевих виборах, влада Зеленського намагається активно протидіяти виборчій кампанії "Європейської солідарності", яка є головною українською опозиційною силою. Про це йдеться у заяві членів політичної партії.

  "Ми вже неодноразово повідомляли про факти брутального порушення прозорості виборчого процесу представниками влади, однак послідовники Януковича вдаються до нових методів фальсифікації народного волевиявлення", – йдеться у зверненні.

  Зазначається також, що за вказівкою влади "ПриватБанк" незаконно заблокував кошти, виділені партією на ведення виборчої кампанії.

  У партії повідомляють, що 5 жовтня з центрального рахунку "ЄС" відбувся перерахунок коштів на рахунки регіональних партійних структур – але без жодних підстав вони були заблоковані працівниками "ПриватБанку".

  "Таким чином, незаконно втручаючись у виборчий процес, влада руками підконтрольного їй "ПриватБанку" повністю заблокувала фінансування виборчої кампанії нашої партії в регіонах, зокрема, оплату реклами на телебаченні", – наголошується в заяві.

  "Європейська солідарність" чітко виконує вимоги законодавства щодо фінансування політичних партій та використовує кошти, які пройшли перевірку в НАЗК і були отримані як компенсація після парламентських виборів 2019 р. Саме НАЗК має виняткове право перевіряти прозорість партійного фінансування. Тому розцінюємо грубе втручання "ПриватБанку" у виборчий процес як виконання злочинної вказівки Банкової у боротьбі з опозицією", – сказано в повідомленні.

  "Європейська солідарність" вимагає від Зеленського припинити перетворювати вибори на фарс та використовувати банківську систему як інструмент у боротьбі з опозицією.

  "Ми вимагаємо від правоохоронних органів та керівництва Нацбанку України зупинити цей злочин і провести розслідування щодо свідомого перешкоджання працівниками "ПриватБанку" веденню виборчого процесу в Україні. Відповідні матеріали щодо грубого порушення владою України виборчого законодавства ми надаємо міжнародним організаціям та спостерігачам, які працюють в Україні", – наголошується в заяві.

  Нагадаємо, як повідомляв нардеп від "Євросолідарності" Микола Княжицький, раніше суд визнав незаконною відмову реєструвати список "ЄС" у Кременчуку, але, тим не менш, територіальна виборча комісія проігнорувала це рішення.

  Попередній матеріал
  До однієї з лікарень столиці утворилася черга із швидких
  Наступний матеріал
  ДБР просить виділити з бюджету на утримання відомства втричі більше, ніж минулого року
  Loading...