Ірина Фріз
Ірина Фріз 5 канал

"Влада має перестати брехати і маніпулювати статистикою": Фріз про нестачу кисню в лікарнях

Читайте по-русски
Влада нагадує не злагоджену команду, а зухвалих піроманів, які підливають своєю хаотичністю масло у вогонь, вважає нардепка

На встановлення кисневих станцій у лікарнях потрібно 6-8 місяців, тому виділяти субвенції на це потрібно було раніше, а не в жовтні, вважає народна депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Фріз. Про це вона розповіла в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

"Говорити про те, що у жовтні місяці було виділено субвенції – це означає, що влада сьогодні нагадує не злагоджену команду, яка знає, що робити для того, аби долати лихо – вони для мене виглядають як зухвалі піромани, які своєю хаотичністю лише підливають масло у вогонь і нічого корисного не роблять", – зазначила Фріз.

"З моєї точки зору, влада має перестати брехати, і в тому числі перестати маніпулювати статистикою", – додала вона.

За її словами, депутати виконали свою функцію ще у березні, коли було сформовано COVID-фонд.

"Туди було спрямовано понад 60 млрд грн, які було потрібно використовувати на боротьбу або подолання наслідків пандемії", – наголосила нардепка.

Фріз зазначила, що в середньому одна киснева станція коштує близько 4 млн грн, і вона здатна забезпечити до 100 ліжок однозначно.

"І єдина умова, щоб забезпечити цими кисневими станціями всі лікарні, які залучені до лікування хворих – це час. Тому що встановлення цих станцій потребує 6-8 місяців", – зазначила нардепка.

Нагадаємо, у жовтні уряд виділив 571 мільйон гривень субвенції в регіони – гроші спрямували на кисень для хворих.

Дивіться повний випуск регіонального ток-шоу:

 

 

Попередній матеріал
Втратив на війні сина, а тепер допомагає бійцям на фронті: історія волонтера з Луганщини – сюжет
Наступний матеріал
Голова МОЗ Максим Степанов прокоментував свою ймовірну відставку – відео
Loading...