rbc.ua

Велика Британія має намір пом'якшити візовий режим для громадян України

  Державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан пообіцяв порушити в Лондоні питання про пом’якшення візового режиму для громадян України

  Про це він заявив в інтерв’ю "Європейській правді".

  За підсумками візиту до Києва британський дипломат, зокрема, розповів, що дізнався про проблеми з видачею віз для громадян України.

  "Погоджуся, що візовий режим, який зараз діє, незадовільний. Чудово розумію, що декого в Україні нинішній стан дуже засмучує. Я почув про конкретні випадки, коли люди платили за швидку візу, але не отримували її у швидкі терміни. Я чув, наскільки люди незадоволені візовими зборами. І я розумію, що особливо гострим це відчуття стало зараз, коли Україна отримала візову лібералізацію з країнами Шенгену, і Британія на цьому тлі має не дуже добрий вигляд", – заявив він.

  Британський міністр повідомив, що питання пом’якшення візової політики буде обговорюватися в уряді.

  "Можу запевнити: я почув цей дуже чіткий і голосний сигнал. І також можу запевнити, що я обговорюватиму це на найвищому рівні, щойно повернуся з України", – додав дипломат.

  Водночас Дункан заперечив можливість відкриття британського візового офісу в Україні – як відомо, зараз усі паспорти українців, що подаються на британську візу, надсилаються на опрацювання до Варшави.

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Генерал РФ, що керував захопленням Криму, зламав хребет у ДТП
  Наступний матеріал
  Вибух в метро Лондона: Поліція затримала ще двох підозрюваних
  Loading...

  "Нафтогаз" подав позов проти РФ на $5 млрд через захоплені у Криму активи

  "Путіну це не допоможе": Посольство України відреагувало на "російський" Крим у британському виданні

  Мінгареллі: Скористатися безвізом зможе навіть Крим та Донбас