bukvu.com

Військові дії без порушення демократії: Парубій про законопроект реінтеграції ОРДЛО

Наразі обговорюєтсья ідея створення оперативного штабу як єдиного центру управління з питань безпеки на окупованих територіях

Законопроект про реінтеграцію Донбасу має на меті дати можливість проведення військових дій без порушення демократичних процедур. Про це заявив голова парламенту Андрій Парубій 27 червня на прес-конференції в Києві, передає "Укрінформ".

"Зараз, коли ми обговорюємо цей законопроект, власне, пропонується прийняти новий формат, який би давав можливість проведення воєнних дій, військових операцій і який би не зупиняв демократичну процедуру", - відзначив спікер ВР.

Парубій також повідомив, що нині обговорюється можливість створення єдиного оперативного штабу як єдиного центру управління з питань безпеки на окупованих і прифронтових територіях. Утім, голова ВР уточнив, що ця ідея ще перебуває на стадії обговорення. 

Повна версія перс-конференції:

Нагадаємо, 13 червня Олександр Турчинов заявив, що подальше звільнення окупованих територій у рамках формату АТО є неможливим, тож прийшов час "визначити новий формат". Згодом Ірина Геращенко заявила, що Президент Петро Порошенко найближчим часом внесе на розгляд Верховної Ради законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Євродепутати відвідали Авдіївську "промку" - фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника МОУ з питань АТО Андрія Лисенка – трансляція завершена
Наступний матеріал
"Бувають різночитання": Експерт розповіла, що не так в українській Конституції