tribuna.ru

Війна на Донбасі – не заморожений, а гарячий конфлікт – ексглава ЦРУ

  Читайте по-русски
  Росія намагається не йти на загострення, оскільки санкції ефективно тиснуть на неї, вважає Петреус

  Колишній глава ЦРУ Девід Петреус констатує, що агресія Росії на Донбасі - це справжній гарячий, а не заморожений конфлікт. Про це американський генерал заявив в інтерв'ю "Новому времени".

  "Адже це не заморожений конфлікт, як у Грузії, як деякі хотіли б думати. Це гарячий конфлікт, де обмін вогневими ударами – щоденна рутина", – сказав Петреус.

  Він також додав, що Росія намагається зберігати конфлікт на такому рівні і при цьому не йти на загострення, оскільки санкції ефективно тиснуть на неї.

  Відповідаючи на питання про те, які додаткові види озброєнь було б корисно отримати українській армії, щоб на рівних протистояти російській агресії, Петреус зазначив "досить хорошу" забезпеченість професійними кадрами та озброєння української армії. При цьому, за його словами, мало б сенс "посилити захист і методи стримування".

  Довідка. Петреус очолював Центральне розвідувальне управління США в 2011-2012 роках, в епоху президентства Барака Обами, а до цього командував військовими операціями на Гаїті, в Боснії, Іраку та Афганістані. Сьогодні він входить в число керівників інвестиційного фонду KKR і є одним з ключових аналітиків програм військової допомоги США.

  Як повідомляв 5.UA, ексглава ЦРУ розповів, скільки тисяч російських солдатів воюють на Донбасі

  Попередній матеріал
  "Не розповсюджуйте фейки" – про звільненого з полону Горяїнова розповіли у бригаді 53 ОМБр, де він служив
  Наступний матеріал
  На Закарпатті у житловому будинку стався вибух газу – що відомо
  Loading...