tribuna.ru

Ексглава ЦРУ розповів, скільки тисяч російських солдатів воюють на Донбасі

  Читайте по-русски
  $200 млн разом з тією сумою, яку надають інші союзники, "це буде вже цілком серйозна сума", сказав американський генерал
  За оцінками США, у конфлікті на Донбасі задіяні кілька тисяч російських військовослужбовців.
  Про це в інтерв'ю "Новому времени" повідомив американський генерал, колишній глава ЦРУ Девід Петреус.

  Він також прокоментував те, що Конгрес США виділив на безпекову допомогу Україні $200 млн у поточному році і $250 млн – у наступному.

  "Давайте одразу пояснимо, що цей бюджет допомоги США формують спільно з НАТО, чия підтримка України є системною і постійною. І ми підтримуємо розвиток українського військового потенціалу перед загрозою вторгнення сил, підтримуваних Росією, де воюють, за нашими підрахунками, кілька тисяч російських солдатів", – сказав Петреус.

  Він додав, що $200 млн разом з тією сумою, яку надають інші союзники, "це буде вже цілком серйозна сума". І через це, підкреслив генерал, для США та інших союзників Києва важливо переконатися, "що Україна продовжує реформи й підсилює свій захист у військовому плані".

  Петреус додав, що це питання потрібно розглядати в контексті всієї України.

  "Ми бачимо результати (президентських – ред.) виборів, які показують сподівання українців – вони хочуть боротьби з корупцією, реформування судової системи, а також продовження інших дуже важливих реформ", – заявив американський генерал.

  Довідка. Петреус очолював Центральне розвідувальне управління США в 2011—2012 роках, за часів президентства Барака Обами, а до цього командував військовими операціями на Гаїті, в Боснії, Іраку і Афганістані. Сьогодні він входить до складу керівників інвестиційного фонду KKR і є одним з ключових аналітиків програм військової допомоги США.

  Попередній матеріал
  "Жень, я триста": журналіст розповіла про ситуацію на передовій
  Наступний матеріал
  Знову моторошна знахідка: у Чернівцях виявили валізу з мертвою дитиною
  Loading...