5 канал

"Відродження" про програму нового уряду: Вони написали "поширити, поглибити, покращити ще щось"

Якщо за півроку уряд Гройсмана виведе країну з кризи – "ми руку протягнемо", зазначили у "Відродженні"

Депутатська група "Відродження" готова допомагати урядові Гройсмана, якщо будуть реальні результати. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив співголова депутатської групи "Відродження" Віктор Бондар.

"Ми прийняли рішення, що ми голосуємо, ми зранку зустрілися з Гройсманом, ми переговорили, сказали - "пиши чіткий план дій". Якщо у вас вистачить розуму і здорового глузду за півроку вивести ситуацію з пату, ми руку протягнемо - все що стосується економіки, інвестиційного клімату, податкових реформ, реформ правоохоронних. Ми готові підтримати, тільки хлопці, давайте конкретно діяти. Він (Гройсман - 5.ua) підтвердив, що він цей план випише і ми побачимо цей план, і ми підемо по цьому плану", - зазначив він.

На уточнювальне запитання, чи побачили те, що хотіли, у розданому плані дій нового уряду, Бондар сказав: "На жаль, це не план, це декларація програмна, ми сказали, що це не програма. Але ми його розуміємо, що він за три дні міг написати? Вони написали поширити, поглибити, покращити ще щось. Це така програма-лозунги. Ми розуміли, що там немає ніякої конкретики. Але ми розуміємо, що можна запустити людину по короткому колу і через три місяці ми будемо мати ще більшу кризу, ніж ми мали до цього ... хлопці, ми вам даємо карт-бланш, восени порахуємо результати. Не буде результатів, всі на перевибори і на тому все закінчиться".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада обрала нового прем'єр-міністра – Володимира Гройсмана. Пізніше парламент схвалив склад оновленого Кабміну та з третьої спроби підтримав його програму дій.

Попередній матеріал
Александров не каже, чому отримував зарплату від ГРУ РФ, хоча начебто звільнився
Наступний матеріал
Заступник генсека НАТО: Заяви Кремля про "відпускників" і "добровольців" на Донбасі сміховинні – це регулярні війська
Теги:
Loading...

Безсмертний: Необхідно ліквідувати апарат Кабміну і Адміністрацію Президента

Необхідно скористатися моментом, отриманим з призначенням прем'єра і уряду - європейські високопосадовці

Гройсман: Ми беремо на себе зобов'язання протягом місяця напрацювати чіткий план дій уряду

Гройсман назвав оновлений склад уряду

Гройсман присягнувся, що його уряд буде нетерпимим до корупції

5 канал - трансляція наживо