5 канал

Безсмертний: Необхідно ліквідувати апарат Кабміну і Адміністрацію Президента

Необхідно ліквідувати неконституційні органи виконавчої влади, вважає Безсмертний

Необхідно ліквідувати зайві органи виконавчої влади, зокрема апарат Кабінету міністрів. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

"Перше, що тут треба зробити, треба виконати Конституцію і ліквідувати неконституційні органи, які діють у державі. Про що я кажу: це апарат Кабінету міністрів, який грає роль Кабінету міністрів насправді, і Адміністрацію Президента, як абсолютно неконституційний орган. Розумієте, що ці 4 тисячі, майже 5 тисяч людей вони шукають собі роботу. Слово "шукають" беру в лапки", – зазначив він. 

За його словами, будь-яке рішення має прийматися Кабміном, а не в апараті Кабінету міністрів.

"Замість того, щоб рішення приймалося Кабінетом міністрів, воно приймається в апараті Кабінету міністрів. Це треба бачити, коли міністр чи віце-прем'єр приходить в кабінет керівника департаменту на погодження якоїсь позиції ... Це віце-прем'єр, висока політична фігура, яка насправді в 90% випадків не розуміє предмету питання, тому що він політична фігура, а йому доводиться працювати над постановою", - зауважив Безсмертний.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада обрала нового прем'єр-міністра – Володимира Гройсмана. Пізніше парламент схвалив склад оновленого Кабміну та з третьої спроби підтримав його програму дій.

Попередній матеріал
Порошенко обговорить з Меркель та Олландом поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі
Наступний матеріал
Німеччина чекає від нового уряду негайного продовження реформ
Теги:
Loading...

Королевську піймали на читанні темників перед виступом у Раді – ЗМІ

Луценко: У Президента є не менше чотирьох кандидатур на посаду генпрокурора

Павленко: Ніхто не брав з мене згоди бути т.в.о. міністра

Необхідно скористатися моментом, отриманим з призначенням прем'єра і уряду - європейські високопосадовці

Яценюк залишив Верховну Раду, не чекаючи відставки

5 канал - трансляція наживо