Євросоюз
Євросоюз lampa.today

Необхідно скористатися моментом, отриманим з призначенням прем'єра і уряду - європейські високопосадовці

  Чекаємо на роботу з Гройсманом з метою розбудови сильнішої України на базі фундаментальних реформ і підзвітного уряду, зазначили європейські дипломати

  Євросоюз чекає на співпрацю з новим урядом України заради продовження фундаментальних реформ у надзвичайно важливий для держави період часу. Про це йдеться в оприлюдненій сьогодні, 14 квітня, спільній заяві високого представника Європейського Союзу із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріки Могеріні і єврокомісара з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханеса Хана, передає "Укрінформ".

  "Сьогоднішнє призначення нового уряду України на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом є надзвичайно важливою подією, коли новий поштовх для країни є вкрай необхідним. Після проведення багатьох зустрічей, у тому числі нещодавніх, з Гройсманом за часів його попередніх обов'язків як голови Верховної Ради, ми чекаємо на роботу з ним з метою розбудови сильнішої України на базі фундаментальних реформ і підзвітного уряду", - наголосили європейські високопосадовці.

  У ЄС також відзначили, що необхідно якомога швидше відновити довіру громадян України до уряду.

  "Нині потрібно скористатися моментом, отриманим з призначенням нового прем'єр-міністра і уряду, насамперед, щодо відновлення довіри українських громадян", - йдеться в заяві.

  Євросоюз залишається відданим політичній підтримці України, а також наданню фінансової і технічної допомоги на її шляху до втілення у життя ключових реформ, модернізації та боротьби з корупцією.

  "У цьому контексті ми будемо підтримувати новий уряд у забезпеченні ефективного і прозорого функціонування ключових політичних і економічних інституцій, а також зміцнення верховенства права. Відносно цього надзвичайно важливими є справжні зобов'язання у рішучому проведенні реформи органів прокуратури", - заявили члени Єврокомісії.

  Крім того, у ЄС також висловили сподівання, що новий український уряд забезпечить виконання Мінських домовленостей.

  Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада обрала нового прем'єр-міністра - Володимира Гройсмана. Пізніше парламент схвалив склад оновленого Кабміну та підтримав його програму дій, хоч і з третьої спроби.

  Попередній матеріал
  Луценко: У Президента є не менше чотирьох кандидатур на посаду генпрокурора
  Наступний матеріал
  ВР призначила позачергові вибори у Коцюбинському
  Теги:
  Loading...

  Гройсман: Ми беремо на себе зобов'язання протягом місяця напрацювати чіткий план дій уряду

  Гройсман назвав оновлений склад уряду

  Гройсман присягнувся, що його уряд буде нетерпимим до корупції

  Яценюк залишив Верховну Раду, не чекаючи відставки