Зеркаль
Зеркаль 5 канал

"Відпрацювала всі свої завдання": Зеркаль пояснила, чому хоче залишити МЗС

  Читайте по-русски
  Останнім своїм завданням на посаді Зеркаль бачить завершення процедурних питань в арбітражі щодо полонених моряках

  Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції планує залишити МЗС після вирішення процедурних питань у Морському арбітражі ООН у справі захоплених українських моряків. Про це Зеркаль заявила в інтерв'ю "ВВС-Україна".

  "Думаю, що я відпрацювала всі свої завдання. Сьогодні виповнюється п'ять років, як мене було призначено на цю посаду на засіданні Кабміну. І за ці п'ять років мені разом із колегами вдалося виконати всі завдання, які я ставила перед собою, які були перед Міністерством закордонних справ у тих площинах, де я працювала. Зараз у мене завдання визначитися щодо процедурних питань у арбітражі по моряках. І, думаю, цим я буду завершувати свою каденцію в МЗС. Треба рухатися далі", – сказала Зеркаль.

  На запитання, чи розглядає вона як варіант роботу в посольстві, заступник міністра зазначила, що вона "не зацікавлена залишати країну".

  "Я вважаю, що в Україні є багато завдань, які є більш цікавими, ніж робота послом. Тому буду зважати на те, де буду потрібна… або не потрібна", – зауважила Зеркаль.

  За її словами, наразі в Україну з-за кордону повертається багато колег, які можуть завершувати розпочаті нинішньою командою МЗС справи.

  Також вона розповіла, що МЗС України готує Меморандум з Польщею з питань енергетики.

  Попередній матеріал
  Зеркаль заявила, що МЗС готує "енергетичний" меморандум з Польщею
  Наступний матеріал
  Понад 70% українців остерігаються вакцинування – МОЗ пояснило причини стереотипу
  Loading...