Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

"Відкрийте і почитайте дефініції": волонтер закликав Зеленського дослухатися Варфоломія і не ігнорувати законів

Читайте по-русски
Спічі та пости глави держави у Facebook мають відповідати законодавству України

Зустріч Володимира Зеленського із Вселенським Патріархом має або змінити розуміння нового президента щодо питань україно-російських стосунків, або ж суспільству варто очікувати серйозної кризи. Таку думку в студії "5 каналу" висловив волонтер і координатор проєкту "Стоп терор" Семен Кабакаєв.

"Вселенський Патріарх стоїть на боці саме єдиної України, яка не розділяється РФ і має існувати, як суб'єкт, а не так як в очах деяких священників МП, що Україна – "фейл-стейт" і т.д. – те, що вони розповідають своїм прихожанам. Сподіваюсь, слово Вселенського Патріарха повинно повпливати на думку Зеленського. Я б хотів, щоб він був гарантом незалежної помісної церкви і сприяв переходу всіх церков у єдину церкву. Це найголовніше, тому що Путін казав, що церква, після ядерної є другою зброєю РФ", – зазначив Кабакаєв.

Він вважає, що якщо Зеленський і його команда цього не зрозуміє, то варто очікувати на "дуже багато агентів впливу, які повпливають і на наше життя".

Обурливим, за словами експерта, є визначення президента про те, що він, спілкуючись із Путіним, просив вплинути на "ту сторону", адже це свідчить, що президент не знає українських законів, де вказано, хто є ким.

"Це величезна проблема була у 2014 році, коли ми не знали як юридично і економічно подати, які підрозділи застосувати по відсічі цієї агресії – вже не терористичні угрупування, а була конкретна агресія РФ із заведенням кадрових військових, це вже ближче до Ілловайська. Але вибачте, пройшло п'ять років, прийняті закони Верховною Радою. Відкрийте і почитайте дефініції, якщо ви не знаєте. Там вистачає фахових юристів, які можуть писати згідно із законодавством президенту Володимиру Зеленському ті промови, спічі, пости у Facebook. Вони повинні бути прописані, щонайменше відповідно до українського законодавства", – вважає експерт.

Повний запис розмови з експертом дивіться тут:

Як повідомляв 5.UA, під час першої зустрічі Володимира Зеленського із Вселенським Патріархом Варфоломієм не було підписано спільної заяви, як планувалося.

Попередній матеріал
Теракт біля Палацу спорту: суд Харкова залишив обвинувачених під вартою
Наступний матеріал
Затримати, знешкодити і роззброїти: як офіцери тероборони Хмельниччини вишкіл проходять
Loading...