Акція на підтримку української мови біля ВР
Акція на підтримку української мови біля ВР 5.UA / Євгенія Китаїва

Верховна Рада розгляне постанову про укрупнення районів і зміни Бужанського до закону про мову

  Читайте по-русски
  На початку засідання традиційно пройде година запитань до уряду

  Верховна Рада на засіданні у п'ятницю розгляне проєкт постанови № 3650 "Про утворення та ліквідацію районів". Про це свідчить порядок денний, оприлюднений на сайті Верховної Ради.

  На початку засідання традиційно пройде година запитань до уряду на тему стану безпекового середовища довкола України та організацію проведення осіннього призову до Збройних сил. Із доповіддю виступить міністр оборони Андрій Таран.

  Серед питань порядку денного – проєкт постанови № 3650 "Про утворення та ліквідацію районів" та законопроєкт Максима Бужанського № 2362 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державною мовою в закладах освіти".

  На засіданні у п'ятницю планується розгляд у першому читанні законопроєкту № 3760 "Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями", а також альтернативних до нього.

  У першому читанні парламент розгляне законопроєкт № 3807 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах".

  Народні депутати мають намір у другому читанні розглянути законопроєкти № 2398-д "Про оборонні закупівлі", № 2412-д "Про розвідку", № 2414-д "Про внесення змін до Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки" щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України".

  До включення у порядок денний та прийняття рішення запропоновано законопроєкт № 3718 "Про основні засади молодіжної політики".

  Нагадаємо, на площі Конституції 16 липня відбувалася акція "Не чіпай мову". Активісти почали збиратися від 08:00 ранку. Мітингувальники виступали проти законопроєкту нардепа від "Слуги народу" Максима Бужанського. 

  Попередній матеріал
  Убивство Шеремета: Антоненку і Кузьменко продовжили запобіжний захід, Дугарь – пом'якшили
  Наступний матеріал
  COVID-19 в Україні: кількість нових хворих за добу стабільно висока, однак одужало більше
  Loading...

  30-та річниця ухвалення Декларації про державний суверенітет: про що заявив Зеленський під час виступу

  Рада ухвалила зміни до Виборчого кодексу

  Рада продовжила мораторій на стягнення майна за валютними кредитами

  30-та річниця ухвалення Декларації про суверенітет: урочисте засідання ВРУ

  ВР призначила Уруського віцепрем'єром з питань промисловості – що про нього відомо

  Парламент таки призначив Піщанську головою Антимонопольного комітету