Конституційний Суд України
Конституційний Суд України Shutterstock

Венеціанська комісія надасть роз'яснення щодо рішення КСУ до 9 грудня – нардеп

  Читайте по-русски
  На середу запланований онлайн-візит експертів Венеціанської комісії, який відбудеться на прохання Зеленського

  Венеціанська комісія до 9 грудня має надати свої роз'яснення щодо наслідків рішення Конституційного Суду, яке скасувало відповідальність за недостовірне декларування. Про це заявив Андрій Костін, голова комітету Верховної Ради з питань правової політики, передає "УНІАН".

  Народний депутат також зазначив, що на середу запланований онлайн-візит експертів Венеціанської комісії. Ця зустріч має відбутися щодо звернення президента України Володимира Зеленського, який попросив голову Венеціанської комісії про експертну допомогу у вирішенні кризи після рішення КСУ.

  "Я думаю, що ці висновки Венеціанської комісії, які будуть до 9 грудня прийняті, також будуть важливими для парламенту в опрацюванні цих питань", – сказав Костін.

  Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року КСУ офіційно скасував відповідальність за недостовірне декларування. 

  У НАЗК заявили, що судді КСУ ухвалили рішення у "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах. Бо два судді, які голосували за скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості про майновий стан, самі не задекларували мільйони.

  Після цього президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного Суду, визнати його рішення про декларування "нікчемним" і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни до ЗУ "Про запобігання корупції", однак Венеціанська комісія виступила проти цього.

  Попередній матеріал
  Ляшко повідомив, скільки учнів та вчителів захворіли на коронавірус із початку навчального року
  Наступний матеріал
  Печерський районний суд дозволив проведення обшуків на телеканалі "Прямий" – джерело
  Loading...