Невідомі автомобілі біля дому Порошенка
Невідомі автомобілі біля дому Порошенка Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

Венедіктова має протягом доби зареєструвати провадження за фактом незаконного стеження за Порошенком – "ЄС"

Читайте по-русски
У "ЄС" вважають, якщо санкцію на стеження дала Ірина Венедіктова за командою з Банкової – і генпрокурор, і президент мають піти у відставку

Народні депутати з фракції "Європейська солідарність" подали до Офісу генпрокурора заяву про злочин – незаконне стеження за п’ятим Президентом України, лідером партії Петром Порошенком. Якщо санкцію на незаконне стеження за лідером опозиції дала Ірина Венедіктова за командою з Банкової – і генпрокурор, і президент мають піти у відставку, переконані у "Європейській солідарності".

"Санкцію на такі дії може дати одна людина в країні – це генеральний прокурор Ірина Венедіктова. Саме тому ми прийшли до неї. Бо якщо вона віддала цей злочинний наказ, як ми розуміємо через те, що їй "викрутили руки" з Банкової, то це – "Вотергейт". Це вже демократичний світ проходив, і це означає, що та влада, яка так тиснула на генерального прокурора, той прокурор, який віддавав такі злочинні накази – вони мають йти у відставку, а вищому керівництву держави має оголошуватися імпічмент", – наголосив співголова фракції Артур Герасимов.

"Якщо не вона віддавала цей наказ, то тоді це є злочин, який здійснений невстановленими працівниками правоохоронних органів. Саме для того з цими заявами про злочин ми і прийшли особисто до Венедіктової", – пояснив Артур Герасимов.

Щодо подання заяви до Офісу генпрокурора висловився і адвокат Ігор Головань. 

"Ми знаємо, що генеральний прокурор навіть у темний час доби реєструє кримінальні провадження проти опозиційних діячів. В нашому випадку був дуже потужний брифінг про факт незаконного стеження. Тому група народних депутатів звертається ще додатково з письмовими зверненнями до генпрокурора, щоб за тими фактами, що були оприлюднені і зараз навіть доступні відповідні фотоматеріали на сайті партії "Європейська солідарність", – щоб відповідно до закону протягом 24 годин були зареєстровані кримінальні провадження", – повідомив адвокат Ігор Головань.

"Ми вважаємо, що там є підстави для реєстрації 182 статті ККУ "Незаконне стеження". Я думаю, там ще є 344 стаття – мається на увазі "Перешкоджання і втручання в діяльність державного діяча". І також 365 стаття – про перевищення повноважень працівником правоохоронних органів. Позаяк той факт, що там підроблені номери автомобілів, свідчить, що ці невстановлені особи на автомобілях, на яких здійснювалося стеження, могли бути представниками правоохоронних органів. Я думаю, що народні депутати поставлять це питання і протягом доби будуть зареєстровані відповідні кримінальні провадження", – заявив Ігор Головань. 

Нагадаємо, за п'ятим президентом України Петром Порошенком здійснюється незаконне стеження. 

Попередній матеріал
У Києві почали зносити забудову ТРЦ, яку зводили посеред дороги
Наступний матеріал
Справа Стерненка: під судом сутички, депутати і петарди – подробиці
Loading...

За Петром Порошенком здійснюють незаконне стеження – "ЄС"

Не можемо допустити реваншу: ПЦУ застерегла владу від політичного переслідування Порошенка

Порошенко на запрошення Туска поїде на саміт лідерів Європейської народної партії

Туск передав сигнал Зеленському: треба поважати політичних опонентів

Лідери деяких фракцій казали "зніміть нам локшину з вух" – Порошенко про запровадження безвізу

Якщо Зеленський піде шляхом Януковича, справа про переслідування Порошенка буде в центрі уваги європейських партнерів – Карл Більдт