МН17
МН17 petitemagique

Важливо притягнути Росію до міжнародно-правової відповідальності за збиття рейсу МН17 – Порошенко

Читайте по-русски
Спроби замирення з агресором, намагання протягнути руку чи зазирнути в очі поглиблюють у Москві відчуття вседозволеності, сказав п'ятий президент

Кремль несе повну відповідальність за трагедію літака рейсу MH17 і повинен відчути всю силу міжнародного права. На цьому наголошує п'ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

"Шість років тому у небі над окупованим російським агресором Донбасом сталася шокуюча трагедія – загинули 298 пасажирів і членів екіпажу рейсу МН17. У цей скорботний день висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих. А також твердо засуджуємо цей жахливий злочин! Російська ракета, що збила літак, випущена з російського "Бука" та завезена з російської території під керівництвом російських військових, є не лише чітким свідченням підступності Москви, варварства її політики, відсутності в неї намірів поважати міжнародне право. А й ганебним тавром на довірі до Росії та до її обіцянок про мир і співробітництво!" – наголосив лідер української опозиції.

Він зазначив, що завдяки спільним діям і ретельному вивченню обставин трагедії Міжнародна слідча група встановила незаперечну відповідальність Росії за цю цинічну атаку, свідоме вбивство безневинних людей.

"У небі чи на землі, на лінії зіткнення чи на морі – для російського агресора не існує жодних меж для імперських апетитів та варварських злочинів. А будь-які спроби замирення з ним, протягнути руку чи зазирнути в очі ще більше поглиблюють у Москві відчуття вседозволеності та безкарності. Після численних жертв серед українців, окупації частин наших територій вони нині кажуть, що "в РФ немає і не може бути агресивних планів щодо України". Цинізм агресора зашкалює! Саме тому таким важливим є притягнути Росію до міжнародно-правової відповідальності за збиття рейсу МН17", – зазначив Порошенко.

Він нагадав: "Мир, стабільність і добробут будуть недосяжними без доведення цієї справи до логічного завершення, коли всі учасники злочину, включно з тими, хто віддавав вирішальний наказ, опиняться на лаві підсудних в Гаазі. Маємо об'єднати зусилля з партнерами, зокрема й на площадці Міжнародного суду ООН, ЄСПЛ та інших юрисдикційних органах, та зміцнювати міжнародний фронт протидії російському агресору! І нехай у Кремлі знають: на його "право сили" завжди знайдеться наша "сила права"!".

Попередній матеріал
Другий день акції "Не чіпай мову": чому сьогодні поліція не пропускала активістів – включення
Наступний матеріал
Загрози наступу Росії з півдня немає, але ЗСУ готові дати відсіч – Міноборони
Loading...