Хворі
Хворі Shutterstock

Уряд виділить 895 млн грн на забезпечення киснем COVID-лікарень – Гончаренко

  Читайте по-русски
  Гроші переспрямували з будівництва автомобільних доріг

  Кабінет Міністрів передав 895 млн грн з програми розвитку доріг на забезпечення киснем українських лікарень. Про це повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" та член бюджетного комітету парламенту Олексій Гончаренко в Telegram.

  "Кабмін виділив Міністерству охорони здоров'я 895 578,3 тис. грн. для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з СОVID-19", – написав Гончаренко.

  "Саме на цю суму уряд скоротив видатки на програму "Розвиток мережі автомобільних доріг загального користування державного значення", аби в МОЗ могли закупити кисень", – додав він.

  У постанові зазначається, що з усієї виділеної суми 158,8 млн грн планують спрямувати на утримання, а 736,7 млн грн – на розвиток.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів запроваджує в Україні карантин вихідного дня. Голова МОЗ Максим Степанов повідомив, що у вихідні дні, з 00:00 годин суботи до 00:00 годин понеділка, працюватимуть винятково продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції. Решта – ресторани, кафе або інші заклади харчування – лише на винос.

  Попередній матеріал
  "Філатов зробив для наших дітей найкращі умови": дніпряни розповіли про оновлення спортивної інфраструктури міста
  Наступний матеріал
  Спікер парламенту Разумков захворів на коронавірус
  Loading...