.
. twitter.com

Карантин вихідного дня: Кабмін пообіцяв підтримати бізнес – як саме

  Читайте по-русски
  Зокрема, 11 листопада на засіданні уряду буде розглянуто питання про компенсацію частини зарплат робітників у зв'язку з простоєм виробництва

  Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд готовий підтримати бізнес після введення карантину вихідного дня. Про це прем'єр-міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

  Так, Шмигаль зазначив, що 11 листопада буде розглянуто питання про компенсацію частини зарплат робітників у зв'язку з простоєм виробництва. Також у Кабміні можуть вирішити питання виплат на дітей для сімей підприємців, які діяли навесні 2020 року.

  Прем'єр пообіцяв спільно з Торгово-промисловою палатою розробити механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв'язку з карантином вихідного дня.

  Нагадаємо, Україна з 9 листопада перейшла на другий етап реагування на поширення коронавірусу, тому клініки припинили проведення планових операцій. Кількість ліжок для хворих планують збільшити до 80 тисяч, з них 60 тисяч забезпечать киснем упродовж місяця.

  Нагадаємо, нещодавно в Україні вкотре змінили стандарти лікування COVID-19.

  Як відомо, Кабмін продовжив карантин в Україні до 31 грудня. Підхід до пом'якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. Країну поділили на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавірусу. У кожній із них діє певна низка обмежень.

  Нагадаємо, за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, до кінця року в Україні щодня фіксуватимуть 7-9 тисяч нових випадків зараження коронавірусом.

  Попередній матеріал
  Пожежі на Луганщині: на відновлення лісу знадобляться мільярди гривень і роки – міністр екології
  Наступний матеріал
  Вибори у США: глава Держдепу висловив упевненість у перемозі Трампа
  Loading...