Борис Філатов
Борис Філатов скріншот

"Філатов зробив для наших дітей найкращі умови": дніпряни розповіли про оновлення спортивної інфраструктури міста

Для зведення майданчику використали більшість матеріалів вітчизняного виробництва

Мешканці Дніпра відзначають якісні зміни у спортивній інфраструктурі міста. Кажуть: протягом останніх років насправді якісно опікуються цим питанням ‒ щоб діти й молодь мали всі можливості для розвитку спортивних талантів і головне ‒ розуміли важливість здорового способу життя. Важливим є встановлення спортивних і тренажерних майданчиків, а також мініполів у кожному мікрорайоні. Містяни переконані: Дніпро будується з любов‘ю.

Мультифункціональне спортивне поле по вул. Софії Ковалевської 63,65 ‒ одне з сотень, встановлених за останні роки. Тут діти та молодь можуть грати в футбол і баскетбол, адже майданчик обладнаний усім необхідним.

"Нас чують, дослухаються до наших прохань. Ми хотіли, щоб із нашим пустирем тут щось зробили хороше. І от ‒ нам поставили таке чудове поле. Дітям є, де гратися. І вони тут у безпеці", ‒ захоплено розповідає мати двох юних футболістів Ксенія.

Спортсмени теж задоволені новим мініполем. 13-річний Тимур мешкає у сусідньому будинку та з шести років займається футболом. Хлопець переконаний ‒ грати тепер буде зручно: "Це хороше поле. М‘яч не вилітатиме. Раніше взагалі не було таких полів. Це дуже добре, що їх почали будувати, що про нас почали турбуватися".

Його колега по полю Данидо також радіє змінам у своєму дворі.

"Поле хороше, спасибі тим, хто побудував його. Раніше грали на поганому полі", ‒ задоволено відзначає юний футболіст.

"Дякуємо Борису Альбертовичу. Син грає тут, діти грають. Усі задоволені", ‒ додає місцевий мешканець Юрій Самарський.

Підрядник будівництва розповідає: для зведення майданчику використали більшість матеріалів вітчизняного виробництва, а кольори та стиль погоджували з головою місцевого ОСББ.

"Ми раді, що в цьому місті маємо змогу будувати якомога більше таких полів. Щоб діти могли грати та розвиватися", ‒ наголошує підрядник.

Продовжувати розвиток спортивної інфраструктури у Дніпрі не припиняли навіть в умовах карантину.

"Якщо зробити ретроспективу, то протягом останніх років міська рада розмістила на території міста 759 тренажерних, воркаут і дитячих майданчиків, а також футбольних і баскетбольних полів. Ми чимало зробили для якісної зміни спортивної інфраструктури. Не кажучи вже про такі масштабні проєкти, як стадіон ім. Петра Лайка та комплексний ремонт дитячої спортивної школи 3", ‒ зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Він також закликав містян берегти такі спортивні локації та дбайливо ставитися до міського майна, адже воно належить насамперед їм самим.

Попередній матеріал
Компанії Amazon загрожує рекордний штраф у $28 млрд від Єврокомісії
Наступний матеріал
Уряд виділить 895 млн грн на забезпечення киснем COVID-лікарень – Гончаренко
Теги:
Loading...