Уряд сьогодні розгляне зміни до Митного кодексу

  Також міністри розглянуть проект розпорядження Президента України

  Кабінет міністрів України сьогодні на засіданні, 24 червня, розгляне зміни в Митному кодексі. Про це йдеться у порядку денному засідання уряду.

  Так, буде розглянуто проект закону "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо уніфікованої митної квитанції".

  Також міністри розглянуть проект розпорядження Президента України "Про повноваження І. Жданова на підписання Конвенції Ради Європи комплексний підхід до безпеки, охорони і послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів".

  На порядок денний також винесено проект постанови "Про внесення змін до Порядку нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб", "Про внесення змін до Порядку виплати щомісячної надбавки за вислугу років прокурорам та іншим працівникам органів прокуратури", "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Національної гвардії на реалізацію заходів з підвищення обороноздатності і безпеки держави", "Про затвердження Порядку проведення службового розслідування Національним агентством з питань державної служби або його територіальними органами стосовно керівника державної служби в державному органі або державного службовця вищого органу".

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що має намір ухвалити рішення разом з народними депутатами про створення Фонду енергоефективності до кінця 2016 року.

  Попередній матеріал
  У Києві вночі трапилась стрілянина: поранено троє людей
  Наступний матеріал
  Зубко: Сьогодні завдання уряду - відмовитись від імпорту газу
  Теги:

  У Києві вночі трапилась стрілянина: поранено троє людей

  Порошенко доручив Кабміну затвердити план заходів до Дня хрещення Київської Русі

  Боєць АТО у суді змусив Кабмін розробити проект держпідтримки дітей військових

  Заступник глави МВФ: є ще низка питань, які фонд продовжує обговорювати з Кабміном