Порошенко доручив Кабміну затвердити план заходів до Дня хрещення Київської Русі

  Програма заходів має включати, зокрема підготовку та проведення 28 липня урочистостей

  Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про відзначення у 2016 році Дня хрещення Київської Русі – України". Про це повідомили у прес-службі глави держави.

  Так, у документі зазначається необхідність відзначення свята на належному рівні, враховуючи важливість прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід'ємної частини європейської цивілізації, визнання ролі хрещення Київської Русі - України для української державності, збереження і розвитку національної культурної та історичної спадщини.

  "Глава держави постановив Кабінету Міністрів утворити у двотижневий строк Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів із відзначення Дня хрещення Київської Русі – України та у місячний строк розробити та затвердити план заходів із відзначення свята", - йдеться у повідомленні.

  Програма заходів має включати, зокрема підготовку та проведення 28 липня урочистостей за участю представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, релігійних організацій. Уряд має забезпечити проведення у поточному та наступному роках робіт з ліквідації аварійного стану, реставрації та реабілітації комплексу споруд Національного заповідника "Софія Київська" у місті Києві та собору Святого Юра.

  Обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено затвердити регіональні плани заходів із відзначення Дня хрещення Київської Русі - України та забезпечити їх виконання.

  Нагадаємо, раніше Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов’язковості державної реєстрації іноземних інвестицій", прийнятий Верховною Радою 31 травня 2016 року.

  Попередній матеріал
  Отруєння в Ізмаїлі: до лікарень потрапили майже 600 осіб
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі затримали поліцейського, що "кришував" крадіїв

  Порошенко обговорив з Меркель продовження санкцій проти Росії

  Порошенко і Обама зустрінуться на саміті НАТО

  Порошенко підписав Закон щодо спрощення порядку залучення іноземних інвестицій

  Євро-2016: на грі збірної України присутній Порошенко

  Порошенко повідомив, які питання обговорюватимуть на зустрічі у "нормандському форматі"

  Порошенко: Питання санкцій проти РФ напряму пов’язане з процесом деокупації Донбасу