Порошенко повідомив, які питання обговорюватимуть на зустрічі у "нормандському форматі"

У Франції відбулася зустріч Петра Порошенка з французьким президентом Франсуа Олландом

Під час виступу з Франсуа Олландом перед представниками ЗМІ Президент України Петро Порошенко повідомив, які питання можуть бути обговорені на зустрічі у "нормандському форматі".

"Виведення російських військ з нашої території; припинення постачання озброєння, боєприпасів та техніки; забезпечення безперешкодного доступу спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на всю територію, включаючи неконтрольовану ділянку україно-російського кордону; звільнення заручників; початок політичного процесу. Впевнені, що ці питання можуть бути обговорені найближчим часом на зустрічі у "нормандському форматі", – повідомив Президент.

"У нас є пропозиції до порядку денного – це обговорення безпекових критеріїв; обговорення озброєної поліцейської місії ОБСЄ на окупованій території; звільнення заручників; формування дорожньої карти з приділенням особливої уваги питанням послідовності і питанням гарантій взятих на себе зобов'язань щодо Мінського процесу", – додав Порошенко.

Як повідомляв 5.ua, Франсуа Олланд заявив – якщо буде готовий президент Путін, то планується нова зустріч у "нормандському форматі" для того, щоб зрушити виконання подальших етапів Мінських угод.

Нагадаємо, раніше керівники України, Франції, Німеччини та Росії висловили підтримку розгортанню поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі і початку консультацій з цього питання.

Попередній матеріал
Геращенко у Франції передала свідчення про тортури над українцями в російських тюрмах
Наступний матеріал
На Київщині затримали переселенку, що продавала власне немовля за 40 тис. грн

Олланд: Ми проведемо зустріч у "нормандському форматі" – якщо буде готовий Путін

Росія не бачить можливості проведення зустрічі "нормандської четвірки" до саміту НАТО

ЗМІ: "Нормандська четвірка" зустрінеться на початку липня, перед самітом НАТО

"Нормандська четвірка" підтримала розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі