"Нормандська четвірка" підтримала розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

  Керівники України, Франції, Німеччини та Росії висловили підтримку розгортанню поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі і початку консультацій з цього питання

  Уночі Порошенко поговорив телефоном з Ангелою Меркель, Франсуа Олландом та Володимиром Путіним. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Порошенко наголосив на погіршенні безпекової ситуації, зокрема розповів обстріли в районі Авдіївки, що є реальною перешкодою для досягнення прогресу у мирному врегулюванні. Співрозмовники погодилися, що для продовження політичного діалогу потрібна рішуча деескалація і повне припинення вогню.

  Президент України наголосив, що для цього Росія має вивести війська з окупованої частини України і припинити постачати туди зброю та найманців. Президент також звернув окрему увагу на необхідність відновлення контролю за українсько-російським кордоном.

  Керівники України, Франції, Німеччини та Росії висловили підтримку розгортанню поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі і початку консультацій з цього питання.

  Під час розмови було також наголошено на необхідності повного виконання Мінських домовленостей, включно зі створенням безпекових передумов для проведення місцевих виборів у деяких районах Луганської та Донецької областей на основі українського законодавства та норм БДІПЛ/ОБСЄ.

  Порошенко закликав Росію звільнити всіх українських заручників, включно з Надією Савченко, Геннадієм Афанасьєвим, Юрієм Солошенком.

  Як повідомляв 5.ua, Росія погодилась на озброєну поліцейську місію ОБСЄ. 

  Попередній матеріал
  Горбачов прокоментував можливу заборону на в’їзд в Україну
  Наступний матеріал
  Волонтери: Ввечері бойовики знову обстріляли промзону Авдіївки, є втрати серед бійців

  Порошенко, Олланд і Меркель обговорили поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі та звільнення заручників

  ОБСЄ готова відправити поліцейську місію на Донбас

  Міжнародні партнери підтримують ідею введення на Донбас озброєної поліцейської місії - Порошенко