Геращенко у Франції передала свідчення про тортури над українцями в російських тюрмах

  Санкції проти РФ мають тривати до повного виконання Мінських угод

  Закінчилася зустріч Президента України Петра Порошенка і Президента Франції Франсуа Олланда, яка тривала годину. Головні теми: виконання Мінських угод, санкції, безвізовий режим. У своєму виступі Олланд наголосив і на важливості звільнення заручників. Про це віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко повідомила на сторінці у Facebook.

  За її словами, тему звільнення заручників як першочерговий пріоритет, разом із безпековими питаннями порушив під час зустрічі Президент України. Порошенко наголосив на необхідності виведення іноземних військ, демілітаризації окупованих території, необхідності поліцейської озброєної місії ОБСЄ на окупованій території для встановлення сталого миру, створення безпечних умов для роботи спостерігачів.

  "Питання звільнення заручників повторюється і звучить кілька разів, для нас долі українців це ключовий пріоритет. Безпекові і гуманітарні компоненти Мінських угод є важливими і першочерговими в контексті імплементації політичного блоку угод. Також президенти обговорили можливість нової зустрічі в нормандського форматі. Важливо говорили, що санкції проти РФ мають тривати до повного виконання Мінських угод", – написала вона.

  "Користуючись нагодою також змогла коротко поговорити з послом Франції пані Дюмон про візову ситуацію і з радниками президента Олланда про ситуацію з Мінськими угодами та заручниками. Передали їм інтерв'ю Солошенка і Афанасьєва, їх свідчення про тортури в російських тюрмах", – йдеться у повідомленні. 

  Нагадаємо, за словами Президента України Петра Порошенка, питання санкцій проти РФ напряму пов’язане з процесом деокупації Донбасу.  

  Попередній матеріал
  Порошенко: Питання санкцій проти РФ напряму пов’язане з процесом деокупації Донбасу
  Наступний матеріал
  Порошенко повідомив, які питання обговорюватимуть на зустрічі у "нормандському форматі"

  "Запитаю особисто" – Геращенко прокоментувала заяву генсека ООН щодо ролі Росії

  У ПАРЄ звучать заклики повернути делегацію Росії вже цього року – Геращенко

  Бойовики "ДНР" і "ЛНР" вимагають амністії в формі ультиматуму – Геращенко

  Геращенко: Ключовим аргументом у звільненні Афанасьєва і Солошенка були важкі діагнози