"Запитаю особисто" – Геращенко прокоментувала заяву генсека ООН щодо ролі Росії

  Віце-спікер Верховної Ради збирається особисто з'ясувати ситуацію під час особистої під час відкриття сесії ПАРЄ у Страсбурзі

  Бан Кі-мун не мав морального права говорити про "конструктивну роль"' РФ в Україні. Так прокоментувала слова генсека ООН віце-спікер ВР, уповноважений Президента з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "По-перше, дякую нашому Послу Єльченку за професійну роботу і за те, що чорне називає чорним, без всіляких дипломатичних ефемізмів. Росія веде війну в Україні, а не відіграє конструктивну роль. Щодо Бан Кі-муна, то моральне право говорити про "конструктивну роль"' РФ в Україні він втратив рік тому, коли поїхав на парад в Москву і зі щасливою посмішкою дивився на сучасну російську зброю і війська, які, вірогідно, до того захоплювали Крим і Донбас", – наголосила Геращенко.

  За її словами, "шрьодери" живуть і процвітають і в Нью-Йорку, друзі... І чомусь говорить про це тільки Україна. Інші країни спокійно собі спостерігають, як ООН перетворюється на всесвітній клуб заяв, а не дій, бо ж РФ блокує всі миротворчі дії і зусилля". 

  "Тим часом я планую вже в понеділок, під час відкриття сесії ПАРЄ у Страсбурзі, де традиційно виступатиме Генсек РЄ Янгланд, запитати, чому у його 104-сторінковій доповіді про права людини немає жодного слова про ситуацію з правами людини в анексованому Криму і окупованому Донбасі?! Хіба, може, ця доповідь теж писалася в Пітері чи Москві", – написала Геращенко.

  Як повідомляв 5.ua, ООН виправила слова Бан Кі-муна про "критично важливу роль РФ в конфлікті в Україні". Нагадаємо, сьогодні раніше представник генсека ООН різко відповів на критику з боку України. Він заявив: "Я не збираюся аналізувати або реагувати на критичні зауваження, які можуть бути отримані".

  Попередній матеріал
  В аеропорту Харкова затримали росіянина, якого розшукує Інтерпол
  Наступний матеріал
  Церковні чвари: "Спроба Москви поховати Собор не вдалася" – архієпископ УПЦ

  На реформування Верховної Ради ЄС та ООН виділять 1,3 млн євро