Україна веде перемовини з РФ щодо обміну Сенцова – Пєсков

  Рішення російської сторони буде залежати від волі Путіна

  Представники Росії та України наразі проводять спільну роботу з підготовки до обміну різних кандидатур. Однією з них є український режисер Олег Сенцов. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає "Інтерфакс-Україна".

  На запитання, чи можливе зрушення у справі обміну українського режисера, Пєсков заявив, що "контакти здійснюються". Він також додав, що дуже активно працює представник України з гуманітарних питань Мінської групи.

  "Розмови ведуться щодо різних кандидатур. В даному випадку і в цьому напрямку спільна робота, напевно, ведеться", – зазначив Пєсков.

  Водночас він наголосив, що рішення російської сторони буде залежати від волі Путіна.

  "Але знову ж таки, все буде залежати, але я можу сказати тільки з нашого боку, від остаточного рішення глави держави", – заявив він.

  Нагадаємо, 14 червня Ірина Геращенко повідомила, що заради звільнення заручників Україна запропонувала іншій стороні "дуже компромісні варіанти".

  Як відомо, 14 червня, українські заручники РФ Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко повернулись до Києва. Звільнені українські бранці путінського режиму зустрілись із журналістами і Президентом. 5.ua опублікував перші фото зустрічі.

  В обмін на українців Кремль отримав ідеологів сепаратистського промосковського заколоту за утворення т. зв. "бессарабської народної республіки" на Одещині. 

  Попередній матеріал
  Порошенко вимагає у Луценка й Авакова звільнити прокурора та начальника поліції Миколаївської області
  Наступний матеріал
  Парасюк пояснив, що стало причиною бійки із депутатами від "Опоблоку"

  В'язні Кремля Солошенко та Афанасьєв повернулися в Україну: як це було і на кого обміняли

  Афанасьєва і Солошенка обміняли на ідеологів "Бессарабської республіки"

  Порошенко розповів деталі операції щодо обміну Савченко

  "Тактики не було – це шахи наосліп" – екс-головред "Дождя" прокоментував обмін Савченко