Парасюк пояснив, що стало причиною бійки із депутатами від "Опоблоку"

Депутата обурили слова Колеснікова

Народний депутат Володимир Парасюк пояснив, чому зірвав виступ Дмитра Колеснікова з "Опозиційного блоку" про перевибори мера Львова і ситуацію у Кривому Розі. Як повідомив ZAXID.NET Парасюк, його обурили слова Колеснікова про вибори у Кривому Розі.

"Коли Садовий брехав – коли приїжджав у Кривий Ріг і закликав переобрати мера, засуджував поліцію, яка намагалась не допустити погромів, і організував у фойє міськради так звану "Народну варту" з місцевих бандитів, чи зараз, коли він загородився стіною поліції від львів’ян, які прийшли подивитись йому в очі", – заявив Колесніков на засіданні Верховної Ради у середу, 15 червня.

"Він почав коментувати ситуацію у Кривому Розі, назвав людей, які там були бандитами. Він мав на увазі мене і моїх побратимів, які воювали", – пояснив Володимир Парасюк.

"Я не терпітиму, щоб якась московська зараза принижувала мене і моїх побратимів. Потім він почав говорити за Львів. На мою думку, він взагалі не має морального права говорити про Західну Україну... Ви подивіться, як вони розійшлись, вони вже не контролюють, що говорять. Вони скоро про Майдан будуть так говорити", – додав Парасюк.

Він також розповів, що майже не постраждав у бійці – хтось з опонентів лише подряпав годинником йому обличчя.

"Я живий. Ніхто мене не побив. Це неправда", – заявив Володимир Парасюк. 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 15 червня, на засіданні Верховної Ради перебувала делегація парламенту Королівства Нідерландів на чолі з президентом сенату. 

Попередній матеріал
Україна веде перемовини з РФ щодо обміну Сенцова – Пєсков
Наступний матеріал
У гаражному кооперативі Дніпра знайшли величезний схрон зброї з АТО

Ляшко про допит в СБУ: Мене викликали у справі Парасюка

Володимир Парасюк: Мама казала, ще рік мого депутатства - і ми підемо по світу

Гройсман попросив надати державну охорону Парасюку

Парасюк: Мені пропонували 20 мільйонів, щоб я не голосував за звільнення Яценюка