Угода про охорону інформації з обмеженим доступом Facebook / СБУ

Україна та НАТО підписали угоду про обмін таємною інформацією

Від імені українського уряду документ підписав Голова СБУ Василь Грицак

У рамках візиту в Україну делегації НАТО на чолі з Директором офісу безпеки Альянсу Тоддом Брауном відбулося підписання міжнародної Угоди – Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України та Північноатлантичним альянсом, передає прес-центр СБУ.

Зазначається, що від імені українського уряду документ підписав Голова СБУ Василь Грицак. Ця угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та "має наблизити відповідні національні процедури до натівських стандартів".

"Сьогодні Служба активно реформується з врахуванням досвіду НАТО", – підкреслив Грицак. За словами голови Служби, концепція реформування, що її зараз розглядає РНБО, передбачає перетворення СБУ в справжню службу безпеки, яка стоїть на сторожі українського народу, в службу, яка відповідає євроатлантичним стандартам.

Угода про охорону інформації з обмеженим доступомFacebook / СБУ

Крім того, у заяві йдеться, що сьогодні в Національній академії СБУ заплановано відкриття циклу навчальних курсів з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО. Передбачається, що до кінця року закордонні партнери поділяться своїм досвідом з удосконалення законодавства у сфері безпеки та оборони, реалізації заходів реформування, комунікації із суспільством тощо.

Нагадаємо, раніше Україна та Північноатлантичний альянс вже заявляли про плани підписати угоду про обмін таємною інформацією.

Попередній матеріал
Президент підписав закон про виплату зарплати військовим, які стали заручниками бойовиків чи зникли безвісти
Наступний матеріал
На Харківщині поліція затримала жінку, яка продавала отруйний алкоголь у власному магазині
Loading...

СБУ оприлюднила секретні документи КДБ щодо жертв Бабиного Яру

СБУ просить Церкву допомогти у звільненні заручників бойовиків

На будівлі СБУ відкрили меморіал жертвам політичних репресій

В офісі компанії Новинського СБУ проводить обшуки

Винищувачі НАТО перехопили 7 російських військових літаків за тиждень – Міноборони Литви

Командир розвідвзводу Людмила: Нас тренував полковник НАТО, завдяки цим навчанням я лишилася жива