bigmir.net

СБУ просить Церкву допомогти у звільненні заручників бойовиків

  На сьогодні 111 українців незаконно утримуються на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей

  Голова СБУ Василь Грицак закликав представників церкви допомогти державі у процесі звільнення заручників, яких незаконно утримують бойовики на території  "ДНР" і "ЛНР". Про це він сказав під час зустрічі з членами Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій, передає УНІАН.

  Грицак нагадав, що на сьогодні 111 українців незаконно утримують на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей, ще 499 – вважають зниклими безвісти. На його думку, церкви через своїх священнослужителів можуть допомогти встановлювати місцеперебування заручників та сприяти процесу їх звільнення.

  "Навіть якщо ми спільними зусиллями звільнимо хоча б ще одного заручника – це теж буде велика справа", – наголосив голова СБУ.

  Василь Грицак також назвав важливим донесення правди про нелюдські умови утримання українських полонених. Він передав членам Ради брошуру зі спогадами 124 заручників про тортури, яких вони зазнали під час перебування в катівнях ОРДЛО.

  Раніше Грицак повідомив, що на зараз встановлено місця перебування 57 заручників, захоплених в полон незаконними збройними формуваннями.

  Попередній матеріал
  Порошенко проведе переговори з президентом Ізраїлю
  Наступний матеріал
  Діти та воїни АТО привітали Порошенка із Днем народження

  Поплічника бойовиків засудили до 10 років за катування заручників та вбивства

  У список обміну заручників ОРДЛО включили вбивць – Кучма

  СБУ оприлюднила відео зі свідченнями заручників про тортури в "таборах смерті" бойовиків

  Грицак заявив про встановлення місця перебування 57 заручників бойовиків