5 канал

"Україна шукатиме новий майданчик": Кравчук заявив, що переговорів щодо Донбасу в Мінську більше не буде

Читайте по-русски
Через відсутність рейсів до Білорусі українська делегація навіть не зможе потрапити Мінська, нагадав перший президент України

Задля переговорів щодо Донбасу шукатимуть новий майданчик, оскільки до Мінська не можна потрапити, а також через диктаторську поведінку Лукашенка. Про це в ефірі "Україна 24" заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Кравчук констатував, що Білорусь стає сателітом Росії.

"Така ситуація в Білорусі може негативно вплинути на процеси, які відбуваються всередині України, і на ситуацію на Донбасі. Ми уважно будемо стежити за ситуацією на кордонах не тільки з Росією, але і з Білоруссю", – зазначив глава української делегації в ТКГ.

Він додав: "У нас не буде вже рейсів до Білорусі, ми не зможемо навіть туди потрапити. Таким чином, враховуючи ситуацію, що склалася, диктаторську поведінку, яку демонструє самопроголошений президент Білорусі Лукашенко, зрозуміло, що ми не можемо навіть розглядати питання про точку обговорення – Мінську площадку. Ми обов'язково будемо шукати новий майданчик".

Кравчук зазначив, що Україна звертатиметься до всіх сторін переговорів із питанням про пошук нового місця, особливо до ОБСЄ.

Нагадаємо, 23 травня в Мінську провели спецоперацію із примусовою посадкою пасажирського літака Ryanair. Унаслідок із літака зняли й затримали білоруського опозиційного блогера Романа Протасевича та його дівчину Софію Сапегу. Світова спільнота, ЄС та НАТО назвали такі дії державним тероризмом і вимагають від Лукашенка звільнити політв'язня. У зв'язку з подією Україна припиняє пряме авіаційне сполучення з Республікою Білорусь. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів у вівторок, 25 травня.

Попередній матеріал
"Не лишимо своїх напризволяще": Кулеба розповів про повернення українців, які застрягли в Білорусі
Наступний матеріал
На залізничній станції в Каліфорнії сталася стрілянина – загинули 8 працівників
Loading...

"Кластерний" план Мінських угод: дорога до миру чи пастка

Сім замість чотирьох: Зеленський пропонує розширити склад "нормандського формату"

Здати всі гроші та заплатити: відкату яких ще реформ вам бракує – "Час Ч + Афтепаті на хаті"

Чому Зеленський вийшов до преси в Парижі без Макрона – дипломат

Після карантину Україна не поїде в Мінськ на переговори ТКГ – Резніков

Замість поміняти неефективну команду у Мінську, Зеленський робить усе, аби вони продовжували працювати – депутат