Юрій Бутусов, журналіст
Юрій Бутусов, журналіст 5 канал

"Ми зіграли в піддавки в черговому російському спектаклі" – журналіст про спілкування Кравчука і Пушиліна

Читайте по-русски
На тлі смерті Мінського процесу і паспортизації Донбасу Росією це скидається на поганий анекдот, вважає Бутусов

Росія відверто сміється над Мінським процесом, продовжуючи роздавати паспорти РФ на Донбасі, і спілкування на цьому тлі очільника української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука з ватажком так званої "ДНР" Денісом Пушиліним в ефірі російського каналу скидається на поганий анекдот. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав журналіст Юрій Бутусов.

"Я думаю, що це просто продовження такої імітації Мінського процесу. Він уже мертвий, він був мертвий від самого початку, вірніше, з 2017 року, коли Росія вийшла зі складу Спільного центру контролю та координації. З цього моменту Мінський процес повністю мертвий. А зараз уже мертве навіть інформаційне поле навколо цього процесу. Воно навіть у самого Офісу президента не викликає ентузіазму, просто всі демонструють, що ми граємо в таку "гру слів", – сказав він.

"На кого це розраховано? Можливо, на якусь маленьку частинку електорату, яка ще орієнтується на це абсолютне пусте інформаційне поле. Політичної ваги це не має, бо для більшості політиків і людей і в Україні, і в Росії, і на Заході зрозуміло, що Мінський процес повністю знищений. Він не те що в глухому куті, він крім посмішки не може викликати нічого. І Росія відверто з цього сміється", – зауважив Бутусов.

"Заяви Путіна демонструють абсолютно повну незгоду з Мінським процесом. Він говорить – ми приєднали фактично Донбас, ми роздаємо паспорти. Паспортні столи РФ працюють без зупину на Донбасі, вони продовжують тотальну паспортизацію населення. Вони проводять фактично "Абхазизацію", або створюють таке собі Придністров'я. І не звертають ніякої уваги на слова України", – пояснив журналіст.

"Тому спілкування першого президента України в прямому ефірі з Пушиліним – це поганий анекдот і повне нерозуміння, що ми зіграли в піддавки в черговому російському спектаклі, не більше", – наголосив Бутусов.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, 15 лютого голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук поспілкувався з ватажком квазіреспубліки Денисом Пушиліним в етері російського пропагандистського каналу.

Це вже не вперше, коли Леонід Кравчук бере участь в етерах російських телеканалів. Торік він 20 хвилин спілкувався з однією з найвідоміших кремлівських пропагандистів – ведучою "Россия 1" Ольгою Скабєєвою. Тоді щодо перемов із бойовиками, до яких Україну схиляє Кремль, Кравчук зазначив: "Нехай приїжджають до Києва домовлятися".

 

 

 

 

Попередній матеріал
"Вже доходить до анекдотичної ситуації": Олена Кондратюк заявила про абсолютний провал програми вакцинації
Наступний матеріал
Степанов вилетів в Індію, щоб проконтролювати відправку партії вакцини
Loading...